piękny dom - twitterpiękny dom - facebookpiękny dom - linkedinpiękny dom - instagram
Łazienkowe inspiracje od SANPLAST SA

Łazienkowe inspiracje od SANPLAST SA

AKCESORIA / Kabiny / wanny / 2022-09-27 14:23:25

Doskonałość- niejedno ma imię. Dobrze urządzona łazienka, to miejsce, które cieszy oko, jest komfortowe i funkcjonalne oraz jest dostosowane do naszego stylu życia. Z produktami SANPLAST SA urządzenie wymarzonej łazienki jest niezwykle proste.

Polecane sklepy

allegro

Od ponad 39 lat SANPLAST SA dostarcza najwyższej jakości produktów do ich łazienek. I to bez względu na to czy jesteś młody, w sile wieku, samotny, czy z dużą rodziną – w asortymencie SANPLAST zawsze znajdziesz coś dla siebie. Swoje wymarzone produkty znajdzie zarówno miłośnik długich sesji kąpielowych w wannie, jak i zwolennik szybkich kąpieli pod prysznicem.

Rozwiązania SANPLAST SA są ponadczasowe. Z jednej strony nowoczesne, ale zawsze z zachowaniem odpowiedniego smaku i stylu. Produkty marki SANPLAST to praktyczne propozycje do każdej łazienki, bez względu na styl w jakim została ona urządzona. Sprawdzą się zatem w rozmaitych wnętrzach – niewielkich  i przestronnych, innowacyjnych i tradycyjnych, skromnych i tych urządzonych z przepychem. Osoby ceniące elegancję znajdą w asortymencie firmy produkty idealne dla siebie – ekskluzywne kolekcje to właśnie odpowiedź na ich potrzeby. Sprawdzają się one nie tylko w domach i mieszkaniach prywatnych, ale również w obiektach przeznaczonych dla sfery publicznej. Tam z kolei duży nacisk należy położyć na wysoką jakość produktów. Ich kształty i powierzchnie muszą być też zgodne z przepisami dotyczącymi bezpieczeństwa i normami higienicznymi. SANPLAST SA duży nacisk kładzie na bezpieczeństwo i wysoką jakość poszczególnych elementów, aby dostarczyć odbiorcom maksymalną satysfakcję z przebywania we wnętrzach wyposażonym w produkty firmy.

„W łazience spędzamy codziennie dużo czasu, także relaksując się po stresującym dniu. Warto zatem urządzić, ją tak, żeby nie tylko spełniała wszystkie niezbędne funkcje, ale aby poszczególne elementy tworzyły spójną całość sprzyjającą relaksowi. Dla zapewnienia szerokiego wyboru, asortyment SANPLAST to obecnie 12 serii kabin prysznicowych dostępnych w różnych wersjach wyposażenia, kształtach i rozmiarach, a także 13 linii wanien. Daje nam to olbrzymią ilość propozycji do każdego domu.”- podkreśla Małgorzata Hulisz Kierownik Działu Marketingu SANPLAST SA.

Dostępne na rynku produkty pozwalają stworzyć wymarzone wnętrze, zarówno piękne, jak i funkcjonalne.

Daj się zainspirować SANPLAST

SANPLAST inspiruje zarówno wszystkich tych, którzy marzą o klasycznie pięknej łazience, jak i tych poszukujących bardziej nowoczesnych rozwiązań. Produkty tej marki są projektowane w taki sposób, aby można było łączyć je ze sobą w ramach różnych serii. Szeroka paleta brodzików, wanien, kabin prysznicowych i akcesoriów to nieograniczone możliwości aranżacyjne i opcja stworzenia wyjątkowej łazienki dopasowanej do rozmaitych potrzeb i stylu życia.

źródło: pieknydom24.pl

pieknydom24
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe