piękny dom - twitterpiękny dom - facebookpiękny dom - linkedinpiękny dom - instagram
Koło - nowy stelaż podtynkowy SLIM do WC

Koło - nowy stelaż podtynkowy SLIM do WC

AKCESORIA / Wyposażenie / 2012-01-17 11:15:00

KOŁO wprowadza do oferty stelaży do misek ustępowych wiszących - nowy stelaż SLIM dostosowany do niewielkich przestrzeni.Stelaż SLIM sprawdzi się w małych łazienkach dzięki jego małej głębokości. Przy spełnieniu odpowiednich warunków, jego zabudowa zajmuje tylko 97 mm.

Polecane sklepy

allegro

Możemy oczywiście osiągnąć także standardową, jeżeli jest taka potrzeba, głębokość zabudowy aż do 230 mm. Pozostałe wymiary stelaża to szerokość 50 cm, a wysokość, regulowana w granicach od 110,5 do 128,5 cm. Stelaż ma wiele zalet, które ułatwiają jego montaż i eksploatację. Płynna regulacja ustawienia kolana odpływowego zapewnia większą swobodę podczas montażu. Podłączenie elastycznego wężyka doprowadzającego wodę do spłuczki jest łatwe i nie wymaga używania narzędzi. Dostęp do wnętrza spłuczki przez otwór przycisku umożliwia obsługę zaworów - napełniającego i spustowego. Specjalny przegub zaworu spłukującego ułatwia jego demontaż w wypadku konieczności wymiany uszczelki.

Użytkownik ma do wyboru dwa modele przycisków spłukujących w trzech kolorach - biały, chrom i chrom mat. Stelaż SLIM może być kompletowany ze wszystkimi miskami ustępowymi wiszącymi marki KOŁO. Rama stelaża objęta jest 10-letnią gwarancją, zbiornik spłuczki ma 5 lat gwarancji, a pozostałe elementy (armatura) są 2-letnią gwarancją. Stelaż spełnia wszystkie wymagane standardy i jest dopuszczony do stosowania w budownictwie.

 

źródło: koło/pieknydom24.pl

pieknydom24
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe