piękny dom - twitterpiękny dom - facebookpiękny dom - linkedinpiękny dom - instagram
 Kolekcja Carvalo - dąb we właściwym tonie

Kolekcja Carvalo - dąb we właściwym tonie

JADALNIA / Meble / 2014-07-09 13:37:00

Kolekcja Carvalo to nowa propozycja od Agata Meble na aranżację pokoju dziennego. To meble z litego drewna wzbogacone o naturalne okleiny. Zestaw dostępny jest w dwóch wybarwieniach: dąb olejowany gold oraz dąb olejowany sękaty.

Polecane sklepy

Leroy MerlinIKEAHauz

Odcień szlachetnego dębu to niewątpliwie główny atut tej kolekcji. Widoczne na frontach i bokach duże słoje tworzą niepowtarzalny wzór i nadają meblom wyjątkowo ciepły charakter. Kolekcja Carvalo to proste bryły, delikatne zaokrąglenia i witryny, dzięki którym możemy wyeksponować ozdoby w salonie, czy jadalni. Komplet składa się z 11 elementów, które można łączyć ze sobą w dowolny sposób. Wśród nich dominują podstawowe meble, które powinny znaleźć się w każdym wnętrzu. Witryny oraz szafka wisząca mają w przeszklonych częściach zamontowane oświetlenie LED. Zestaw Carvalo to dobre rozwiązanie dla osób, które cenią przestrzeń. Meble są pojemne, a jednocześnie nie zajmują wiele miejsca.

Kolekcja Carvalo dostępna jest w salonach Agata Meble w całej Polsce. Producentem jest firma Paged. W skład zestawu wchodzą: kredens 2D, kredens 3D, kredens 3D z witryną, kredens 3S, półki, 2 szafki RTV, szafka wisząca, witryny (wysoka i niska).
 

źródło: agatameble/pięknydom24.pl

pieknydom24
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe