piękny dom - twitterpiękny dom - facebookpiękny dom - linkedinpiękny dom - instagram
Jedwabista czerń w ofercie Ideal Standard
Silk Black

Jedwabista czerń w ofercie Ideal Standard

AKCESORIA / Baterie łazienkowe / 2021-09-03 08:56:35

Nowe, jedwabiście czarne wykończenie armatury, ceramiki i mebli Ideal Standard to alternatywa dla tradycyjnych, białych i chromowanych łazienek. Estetycznie wyrafinowana jedwabista czerń pozwala stworzyć wizualny kontrast we wnętrzu, zaintrygować i zwrócić uwagę na detal.

Polecane sklepy

Leroy MerlinIKEA

Silk Black, czyli jedwabista czerń, to modne i jednocześnie klasyczne wykończenie, które zostało wprowadzone przez Ideal Standard w szerokiej gamie produktów: bateriach, umywalkach, toaletach, brodzikach, kabinach prysznicowych, meblach i akcesoriach. Jedwabista czerń zapewni każdej domowej łazience elegancki i ekskluzywny wygląd, a w połączeniu z naturalnymi materiałami, takimi jak drewno, marmur czy kamień, wniesie elegancję i wyrafinowanie. Do hotelowej lub biurowej łazienki czerń wprowadzi mocny akcent, a w projekty renowacyjne tchnie nowe życie.

W gamie produktów Ideal Standard dostępnych w nowym wykończeniu są między innymi baterie CERALINE o organicznym, cylindrycznym kształcie oraz odważniejsze estetycznie CERAFINE O. Trwały, ceramiczny wkład dyskowy firmy Ideal Standard® zastosowany w obu bateriach umożliwia dokładniejszą regulację temperatury i pomaga oszczędzać wodę i energię.
W jedwabistej czerni dostępna jest również seria termostatycznych baterii prysznicowych CERATHETM T, wyposażonych we wkład termostatyczny FirmaFlow Therm®, który zapewnia najwyższy poziom bezpieczeństwa i wydajności. Z kolei kolekcja IDEALRAIN w nowym, czarnym wykończeniu uzupełnia asortyment o słuchawki prysznicowe i deszczownice.

Szafki podumywalkowe, meble oraz ceramikę sanitarną (toalety i bidety) w czarnym kolorze oferuje linia TESI. Smukłe toalety wyposażone są w technologię spłukiwania AquaBlade®, która zapewnia bardziej efektywne i wydajne wykorzystanie wody, a także lepszą higienę.

Jedwabiście czarny wygląd otrzymały również supercienkie brodziki Ideal Standard ULTRA FLAT NEW. W nowym wykończeniu dostępne są także kabiny prysznicowe, akcesoria łazienkowe i armatura kuchenna. Dzięki nowemu, jedwabiście czarnemu wykończeniu, w szerokiej gamie produktów firma Ideal Standard może zaoferować swoim klientom kompletne rozwiązania łazienkowe. Całkowicie czarny schemat, czy kontrast graficzny z pojedynczymi czarnymi elementami? Wybór należy do Ciebie.

www.idealstandard.pl

źródło: pieknydom24.pl

pieknydom24
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe