piękny dom - twitterpiękny dom - facebookpiękny dom - linkedinpiękny dom - instagram
Jak wybrać grzejnik do łazienki?
Jak wybrać grzejnik do łazienki - Luxrad podpowiada

Jak wybrać grzejnik do łazienki?

AKCESORIA / Inne / 2022-05-17 14:05:30

Łazienka to newralgiczne pomieszczenie w każdym domu – tu szykujemy się do wyjścia, korzystamy z relaksu dzięki ciepłej kąpieli, a nierzadko również suszymy ubrania czy ręczniki. Właśnie dlatego w tym pomieszczeniu niezwykle istotną rolę odgrywa grzejnik, który będzie nie tylko synonimem odpowiedniej ilości ciepła, ale również designu i funkcjonalności. Tym wszystkim charakteryzują się łazienkowe propozycje marki Luxrad.

Polecane sklepy

allegro

Grzejnik – must have w każdej łazience

Tego, że grzejnik powinien pojawić się w absolutnie każdej łazience, nie trzeba przecież nikomu tłumaczyć. I choć część inwestorów ma wątpliwości co do tego, czy nie zdecydować się wyłącznie na ogrzewanie podłogowe, to jednak wymiennik ciepła jest nie tylko efektywnym elementem instalacji grzewczej czy też gwarancją tego, że we wnętrzu nie pojawi się wilgoć, ale przede wszystkim funkcjonalnym urządzeniem, które nie będzie zależne od reszty systemu, a do tego z powodzeniem będzie odgrywać rolę miejsca na ręczniki.

Nie można zapomnieć również o funkcji dekoracyjnej grzejnika – designerskie źródło ciepła nada charakteru każdej łazienkowej aranżacji, jednocześnie podkreślając jej styl. Modele drabinkowe sprawdzą się szczególnie w niewielkich pomieszczeniach, w których liczy się każdy centymetr. O spotęgowanie funkcjonalności zatroszczy się natomiast lustrzany kaloryfer. Wielbiciele relaksu w domowy SPA mogą natomiast zdecydować się na montaż grzejnika z dowolną grafiką na szkle hartowanym, która wprowadzi do wnętrza przytulny klimat, a także sprawi wrażenie większej przestrzeni.

Na co zwrócić uwagę przy wyborze grzejnika łazienkowego?

Szeroka gama oferowanych produktów sprawia, że wybór grzejnika jest jednocześnie wielką przyjemnością i sporym wyzwaniem. Właśnie dlatego przy wyborze urządzenia grzewczego szczególną uwagę należy zwrócić na kilka czynników. Pierwszym z nich jest specyfika pomieszczenia – znaczenie mają takie kwestie, jak ta, czy w łazience znajduje się okno, czy któraś ze ścian jest ścianą zewnętrzną. Usytuowanie oraz wielkość pomieszczenia będą wyznacznikiem przy określeniu mocy grzejnika, która z kolei jest wyznacznikiem efektywności wybranego modelu.

Jak już jednak ustaliliśmy, nie bez znaczenia będzie tu sam wygląd wymiennika ciepła. Istotny będzie tutaj zarówno kształt, jak i jego kolor. Grzejniki w różnym stylu i w odcieniach z niezwykle bogatej palety RAL można znaleźć w ofercie marki Luxrad, która stawia na jakość swoich produktów, jednocześnie troszcząc się o to, by wpisywały się one w panujące trendy, a jednocześnie zachwycały swoją ponadczasowością. W ofercie polskiego producenta grzejników można znaleźć propozycje klasyczne, takie jak Scala New o prostej, geometrycznej formie, ale równie nieco bardziej fantazyjne urządzenia, na których czele stoi Neptun, charakteryzujący się naprzemienną sekwencją rurek grzewczych.

Dzisiejsze aranżacje wyróżniają się estetyką i niezwykłą dbałością o każdy szczegół. To właśnie z tego względu nawet te urządzenia, które z założenia mają być wyłącznie praktycznym elementem wyposażenia, są przedmiotami z designerską duszą. Do tej grupy zaliczają się również grzejniki – funkcjonalne, efektowne i szykowne.

_________

Luxrad to lider wśród producentów grzejników dekoracyjnych i łazienkowych w Polsce. Marka powstała w 2007 roku. Od początku istnienia cała produkcja odbywa się w Polsce. Luxrad tworzy najwyższej jakości produkty w zgodzie z nowoczesnym designem, ergonomią i bezpieczeństwem. Jest pierwszym Polskim producentem, który wykorzystał szkło w produkcji grzejników oraz opatentował technologie Wulkan. Firma posiada najszerszy asortyment oraz daje możliwość wykonania grzejnika na specjalne zamówienie.

źródło: pieknydom24.pl

pieknydom24
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe