piękny dom - twitterpiękny dom - facebookpiękny dom - linkedinpiękny dom - instagram
Jak stworzyć domową garderobę?

Jak stworzyć domową garderobę?

MEBLE / Szafy / 2023-07-12 06:38:52

Posiadanie funkcjonalnej garderoby jest marzeniem wielu osób, które pragną utrzymać swoje ubrania w doskonałej kondycji. Podpowiadamy, jak zagospodarować tą przestrzeń, by ułatwiała nam codzienny dobór najlepszych stylizacji na każdą okazję.

Polecane sklepy

allegro

Wykorzystaj odpowiednio każdy centymetr przestrzeni

Wybierając miejsce na garderobę, pamiętaj, że najwygodniej, gdy znajduje się ona w tej bardziej prywatnej części domu – blisko sypialni i łazienek, a zarazem z dala od wzroku osób przebywających w przestrzeni dziennej. Pamiętajmy, że garderoba to nie tylko miejsce do przechowywania ubrań, powinna także, dać nam możliwość swobodnego wybrania i przymierzenia rzeczy. Wybierz meble i akcesoria, takie jak wieszaki, półki, szuflady i kosze na bieliznę, które pozwolą wygodnie przechowywać ubrania i korzystać z dostępnej przestrzeni. Dobrze pamiętać, że akcesoria powinny pomagać nie tylko dobrze wykorzystać miejsce, ale również ułatwiać utrzymywanie porządku. Następnie podziel przestrzeń w garderobie na segmenty, aby łatwo zlokalizować i przechowywać różne rodzaje ubrań. Możesz stworzyć strefy dla odzieży codziennej, formalnej, sportowej i sezonowej, a także przypisać przestrzeń do poszczególnych członków rodziny.

Zadbaj o oświetlenie w szafach

Odpowiednie oświetlenie w garderobie jest kluczowe dla komfortu i funkcjonalności. Upewnij się, że jest one rozmieszczone tak, aby ułatwiało lokalizowanie potrzebnych ubrań i akcesoriów. Możesz zainstalować oświetlenie LED, które zapewni jasne, równomierne światło w szafie, a nawet w szufladach!

Profesjonalna pielęgnacja ubrań w zaciszu garderoby

Jak już wspomnieliśmy garderoba to nie tylko miejsce, gdzie przechowujemy ubrania, ale także przestrzeń do przymierzania, wybierania stylizacji, a nawet… odświeżania ubrań. Taką możliwości daje szafa parowa AirDresser. Minimalistyczny design z gładkim lustrzanym frontem wkomponuje się w każdą przestrzeń. Dzięki temu AirDresser świetnie odnajdzie się zarówno w garderobie, jak i w sypialni czy korytarzu. W przeciwieństwie do pralki nie wymaga podłączenia do wody i odpływu. W środku znajdują się trzy specjalne wieszaki z uchwytami. W dolnej części urządzenia jest miejsce na półkę, która przyda się na przykład podczas odświeżania kasków czy czapek. Miejsca jest na tyle dużo, że z łatwością zmieścimy wszelką odzież wierzchnią, koce czy pościel. To jeszcze nie wszystko, bowiem urządzenie posiada ponad 20 trybów specjalistycznych, które pomogą zadbać o konkretne typy tkanin. Bezpiecznie odświeżysz odzież skórzaną, garnitur czy marynarkę (cykl Garnitury) a wybierając cykl specjalny Outdoor – kurtkę przeciwdeszczową z membraną, kurtkę puchową, czy wełniane części garderoby.

Kompleksowe odświeżanie

Wnętrze szafy parowej AirDresser zostało zaprojektowane z myślą o maksymalnej wygodzie użytkowania. Wieszak AirHanger umożliwia parze wnikanie w materiał ubrań od wewnątrz i od zewnątrz. Specjalna półka idealnie sprawdzi się do odświeżania akcesoriów takich jak czapki czy rękawiczki, a także kołder, poduszek (również tych dekoracyjnych z salonu), czy wreszcie pluszowych, dziecięcych zabawek, które nie zawsze można prać w pralce.

Wygoda i zdalne sterowanie

Szafa AirDresser współpracuje z aplikacją SmartThings. Dzięki temu możemy sterować nią zdalne, m.in. uruchomić urządzenia oraz sprawdzić, czy ubranie jest gotowe do wyjęcia.  Dodatkowo program RoomCare, który działa przy otwartych drzwiach szafy, idealnie pochłania wilgoć z powietrza, stale zapewniając świeżość nie tylko Twoich ubrań, ale i całej garderoby.

źródło: pieknydom24.pl

pieknydom24
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe