piękny dom - twitterpiękny dom - facebookpiękny dom - linkedinpiękny dom - instagram
Izolacje przemysłowe ISOVER – sukces nowej linii produkcyjnej

Izolacje przemysłowe ISOVER – sukces nowej linii produkcyjnej

WYKOŃCZENIE / Materiały budowlane / 2018-05-08 11:55:23

W kwietniu ubiegłego roku w gliwickim zakładzie ISOVER otwarto nową linię do produkcji skalnych mat siatkowych. Tym samym marka znana głównie z izolacji budowlanych na dobre dołączyła także do rynku przemysłowego. Nowe produkty w kilka miesięcy zyskały uznanie w branży i znalazły zastosowanie w wielu prestiżowych realizacjach.

Polecane sklepy

PraktikerBricomanLeroy MerlinLeroy MerlinCastoramaBrico DepotIKEARuukki Express

Warta 30 milionów złotych inwestycja ISOVER obejmowała budowę jednej z najnowocześniejszych linii produkcyjnych na świecie o mocy 30 tys. ton rocznie oraz dodatkowego magazynu o powierzchni kilku tysięcy metrów kw. Dzięki niej gliwicki zakład mógł poprawić jakość serwisu i parametry termoizolacyjne innych produktów z linii wełny skalnej, a przede wszystkim zwiększyć ofertę rozwiązań dla przemysłu.

W drugim kwartale 2017 roku na rynku pojawiły się maty siatkowe ISOVER TECH Wired Mat – odporne na wysoką temperaturę, zapewniające efektywną izolację termiczną i akustyczną. Produkty ISOVER przeznaczone są do wszystkich zastosowań przemysłowych w branży energetycznej, petrochemicznej i przetwórczej – od zbiorników przez rurociągi i elektrofiltry do kotłów wysokotemperaturowych i specjalnego wyposażenia.

- W ostatnim roku udowodniliśmy, że ISOVER to marka, która może zapewnić wysokiej jakości izolacje w pełnym spektrum zastosowań – zarówno w branży budowlanej, jak i przemysłowej. Skalne maty siatkowe TECH Wired Mat bardzo szybko zostały docenione na rynku, przede wszystkim z uwagi na doskonałe parametry techniczne i mechaniczne, co jest zasługą naszego zespołu pracującego w laboratorium oraz na produkcji – mówi Paweł Polak, Kierownik Produktu ISOVER.

źródło: pieknydom24.pl

pieknydom24
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe