piękny dom - twitterpiękny dom - facebookpiękny dom - linkedinpiękny dom - instagram
Innowacyjne rozwiązania w modelach marki Verle Küchen

Innowacyjne rozwiązania w modelach marki Verle Küchen

JADALNIA / Meble / 2018-02-26 11:54:00

Nie tylko wygląd kuchni przechodzi stałą ewolucję. Również funkcje podążają za zmieniającymi się potrzebami użytkowników. Dlatego marka Verle Küchen wprowadziła nowe rozwiązania, dzięki którym kuchnia staje się jeszcze bardziej komfortową i przyjazną przestrzenią.

Polecane sklepy

Leroy MerlinIKEAHauz

O ergonomii w kuchni powiedziano już wszystko. Bez trudu można wyszukać porady o tym jak najlepiej rozplanować meble i urządzenia. Verle Küchen idzie o krok dalej i wprowadza do oferty nową wysokość szafek dolnych. Wysokość XL daje więcej powierzchni użytkowej. W szafkach dolnych wysokość korpusu ze standardowych 720 mm została podniesiona do 792 mm, co daje o 10% więcej miejsca na akcesoria kuchenne i zapasy produktów. Nie uległa natomiast zmianie wysokość cokołów mających nadal 10 cm oraz grubość laminowanego blatu, która wynosi 38 mm. W ten sposób Verle Küchen w wielu swoich modelach oferuje do wyboru dwie wysokości szafek, które możemy dostosować do swojego wzrostu i znacznie ułatwić sobie pracę w kuchni.

Prawdziwą rewolucją w wyglądzie kuchni są nowe laminowane blaty Xtra. Nowość umożliwia montowanie zlewozmywaków i płyt grzewczych na równo z powierzchnią blatu laminowanego. Dotychczas uzyskanie jednolitej powierzchni możliwe było jedynie w przypadku drogich blatów z kamienia naturalnego lub sztucznego. Wprowadzona przez Verle Küchen większa grubość płyty roboczej, która wynosi 38 mm, umożliwia licowanie urządzeń z powierzchnią. Odpowiednie wycięcia do montażu współpłaszczyznowego są wykonywane już w fabryce. Dodatkowo płyty Xtra dzięki innowacyjnej wielowarstwowej strukturze są odporne na wodę, co zapobiega „puchnięciu” blatu i jego zniekształceniom wraz z upływem lat.  [[[zdjecie,14195,duze]]]

Jednolita powierzchnia blatów, bez wystającego zlewozmywaka i płyty grzewczej, jest łatwa w utrzymaniu czystości oraz bardziej estetyczna. Elegancki charakter płycie roboczej Xtra dodatkowo nadaje faktura 3D, przypominająca naturalny kamienny łupek. Pasują do niej fronty laminowane z kolekcji Stone Art. Dzięki temu połączeniu możemy zaprojektować kuchnię, która będzie wyglądała jak w całości wykonana z kamienia.    [[[zdjecie,14196,duze]]]

Stałe podnoszenie funkcjonalności i poszukiwanie nowych estetycznych rozwiązań to nie jedyne aspekty funkcjonowania Verle Küchen. Do zasadniczych elementów polityki producenta należy również jakość́, ochrona środowiska i energia. Potwierdzają to liczne certyfikaty, m.in. świadczące o niskoemisyjności produkcji oraz pochodzeniu drewna z kontrolowanych źródeł i lasów zagospodarowanych pod kątem trwałego utrzymania drzewostanu. Strategicznym partnerem Verle Küchen jest marka Siemens. 

źródło: verlekuchen/pięknydom24.pl

pieknydom24
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe