piękny dom - twitterpiękny dom - facebookpiękny dom - linkedinpiękny dom - instagram
Idillio – beztroski wypoczynek we wspólnym gronie

Idillio – beztroski wypoczynek we wspólnym gronie

MEBLE / Meble wypoczynkowe / 2021-04-26 13:10:51

Idylliczny wypoczynek we własnym salonie? Sielankowa, spokojna przestrzeń dopasowana do potrzeb domowników? Meble modułowe Idillio marki Kler to gwarancja komfortowej przestrzeni urządzonej ze smakiem, w której relaks w gronie najbliższych przechodzi na wyższy poziom komfortu.

Polecane sklepy

Leroy MerlinIKEA

W przestronnym wnętrzu, gdzie sofa ma być główną ozdobą salonu, warto wybrać meble, który będzie funkcjonalny
i ponadczasowy. Doskonale w tej roli sprawdzą się meble modułowe z kolekcji Idillio marki Kler. Dają one duże możliwości aranżacyjne i swobodę dopasowania elementów do wielkości i układu pomieszczenia oraz naszych indywidualnych upodobań. To także sposób na stworzenie przestrzeni integrującej całą rodzinę podczas wspólnych chwil.


Idillio to modułowy zestaw wypoczynkowy, którego ostateczny układ i rozmiar zależy od wyboru dostępnych segmentów. Modułowość to bowiem możliwość dowolnej konfiguracji elementów wchodzących w skład kolekcji. Możemy dobrać nie tylko wielkość mebla, wersję prawo- lub lewostronną, ale także połączyć sofę z szezlongiem lub wybrać moduł
z dodatkową szufladą. To jednak nie wszystko! Modułowy charakter pozwala w dowolny sposób układać bryły względem siebie, a co więcej zmieniać konfiguracje w zależności od potrzeb. Szeroki wybór modułów ułatwia stworzenie wygodnego, obszernego narożnika zarówno w kształcie litery L, jak i coraz bardziej popularnego modelu U. Jego wybór optycznie zamknie część wypoczynkową, dzięki czemu zyska ona na przytulności w otwartej strefie dziennej. Komfort to zasługa głębokich poduch siedzisk oraz łagodnie zarysowanej linii oparć, które akcentują ich miękkość. Całość ubrana w wysokiej jakości tkaniny tapicerskie w naturalnych kolorach. To one wydobywają elegancki charakter mebla. Wszystko to sprawia, iż salon staje się idylliczną oazą spokoju i wymarzonym miejscem wypoczynku w rodzinnym gronie.

źródło: pieknydom24.pl

pieknydom24
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe