piękny dom - twitterpiękny dom - facebookpiękny dom - linkedinpiękny dom - instagram
Glamour - poznaj nowości marki Invena!

Glamour - poznaj nowości marki Invena!

AKCESORIA / Wyposażenie / 2021-09-13 13:55:06

W te wakacje poszerzyliśmy ofertę umywalek nablatowych o dwa nowe modele oraz stworzyliśmy nową serię armatury łazienkowej ,dostępną w trzech kolorach. Nasze nowe produkty dzięki swojemu minimalistycznemu designowi dają wiele możliwości aranżacyjnych, a w szczególności sprawdzą się przy tworzeniu wnętrz w stylu glamour.

Polecane sklepy

Leroy MerlinIKEA

Nowa seria armatury łazienkowej – dodaj blasku swojej łazience

Seria armatury łazienkowej Glamour charakteryzuje się niewymuszona elegancja. Dawniej styl glamour był kojarzony głównie z luksusem, przepychem, dużą ilością lśniących ozdób, wystawnych żyrandoli i bogactwem. Na przestrzeni lat przeszedł on przemianę, która sprawiła, że przyjął o wiele bardziej stonowaną formę. W tej właśnie odsłonie została stworzona nowa seria armatury łazienkowej. W serii znajduję się bateria umywalkowa niska oraz wysoka, bateria bidetowa, natryskowa i wannowa, pozwala to na stworzenie wnętrza w spójnym stylu. Nowa kolekcja dostępna jest w kolorach złoty, czarny, a także chrom. Z troski o naturę, wszystkie baterie wyposażyliśmy w technologię pozwalającą ograniczyć zużycie wody, co uczyniło je bardziej ekologicznymi.

Powrót złota w aranżacjach wnętrz

Klienci coraz częściej decydują się na niestandardowe aranżacje wnętrz, a my postanowiliśmy im to ułatwić poprzez zupełnie nowe produkty w ofercie. Jedną z takich propozycji jest złota armatura łazienkowa, odnajdzie się ona w wielu różnych stylach wnętrzarskich. Subtelne zaokrąglenia baterii, nadają jej delikatności oraz przełamują  kontrast pomiędzy kolorem i minimalistyczną formą. Jedną z przykładowych aranżacji, gdzie można wykorzystać złoto, jest łazienka utrzymana w odcieniach butelkowej zieleni, idealnie współgra ona ze złotymi bateriami. Butelkowa zieleń to kolor, który potrafi zaczarować wiele osób swoją niezwykłą głębią, a złote baterie łazienkowe pozwolą jeszcze bardziej wydobyć ten efekt. Inną propozycją jest łazienka w stylu glamour, gdzie marmurowe płytki i złote baterie tworzą perfekcyjne połączenie dla eleganckiego wnętrza.

Dla osób ceniących sobie klasykę została stworzona seria Glamour w kolorze czarnym oraz chrom. Baterie te łączą w sobie prostotę, minimalizm i stylowy design. Czarna seria baterii Glamour utrzymana jest w macie, przez co jej forma jest łagodniejsza. Osoby marzące o industrialnej łazience, w której dominuje beton i cegła idealne uzupełnienie aranżacji znajdą właśnie w czarnej serii Glamour.

Nowe modele umywalek

W nowościach nie mogło zabraknąć nowych modeli umywalek. Nowe modele to przykład odwagi i elegancji. Umywalki nablatowe Astri i Fresco posiadają owalny kształt i są dużo większe niż standardowe modele, dzięki czemu świetnie pasują do dużych łazienek. Umywalka Astri mierzy 55 cm szerokości, zaś Fresco 59 cm. Obie zostały wykonane z wysokiej jakości ceramiki odpornej na zarysowania. Z myślą o najmłodszych, wysokość umywalek nie przekracza 15 cm, dlatego dzieci swobodnie mogą z nich korzystać, a ich szerokość minimalizuje ryzyko zachlapania całej łazienki. Umywalki pasują do wysokich baterii umywalkowych lub popularnych w ostatnim czasie baterii podtynkowych.

Umywalka nablatowa Fresco wyróżnia się spośród innych modeli. Zewnętrzne, zaokrąglone ranty umywalki zostały pokryte chromowaną powłoką, sprawia to wrażenie odbicia lustrzanego, które dodatkowo powiększa pomieszczenie. Wysoki błysk umywalki idealnie wpisuje się w styl glamour.

Stale pracujemy nad poszerzeniem naszej oferty, dbając o jej różnorodność. Łazienki tworzone z Inveną są funkcjonalne i cieszą oko, niezależnie od tego, czy urządzamy małą łazienkę z bloku, czy duży salon kąpielowy. Z pasją tworzymy nowe rozwiązania, wyznaczając nowe trendy. Wejdź do świata łazienek z Inveną>>>

źródło: pieknydom24.pl

pieknydom24
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe