piękny dom - twitterpiękny dom - facebookpiękny dom - linkedinpiękny dom - instagram
Geberit ze znakiem towarowym swissstandards.pl
GEBERIT

Geberit ze znakiem towarowym swissstandards.pl

AKCESORIA / Armatura sanitarna / 2021-11-03 13:54:22

W czasach, gdy na rynku roi się od najróżniejszych produktów, jednym z najważniejszych kryteriów wyboru staje się jakość. Gwarancją takiej jakości jest znak towarowy, nadawany za zachowanie odpowiednich, wysoce wymagających standardów. Takim właśnie odznaczeniem jest swissstandards.pl przyznany marce Geberit.

Polecane sklepy

allegro

Szwajcarska jakość

Szwajcarska firma Geberit to europejski lider produkcji w branży sanitarnej. Znana z wysokiej jakości wyrobów, jest niewątpliwie również innowatorem niektórych rozwiązań, jak chociażby zestawu podtynkowowego Geberit, który wszedł do języka potocznego, jako powszechna nazwa na tego typu rozwiązanie. Firma przykłada dużą wagę do zrównoważonego rozwoju, troszcząc się o środowisko naturalne, począwszy od energooszczędnych fabryk, zoptymalizowanych systemów logistycznych, po produkty oszczędzające wodę. Do tych ostatnich można z cała pewnością zaliczyć innowacyjne miski WC Geberit typu Rimfree, pozwalające na zachowanie większej czystości w łazience, zużywając jednocześnie znacznie mniej wody. Również bezdotykowe baterie łazienkowe i przyciski Geberit, które znakomicie sprawdzają się w obiektach użyteczności publicznej i mieszkaniach prywatnych.

Szwajcarskie wyróżnienie

„Jak w szwajcarskim zegarku” – to powiedzenie znają wszyscy i wszyscy wiedzą, co ono oznacza. To precyzja wykonania i stuprocentowa niezawodność.  Takie też są produkty Geberit sygnowane znakiem  swissstandards.pl.

Znak towarowy  swissstandards.pl jest przyznawany przedsiębiorstwom przez Polsko-Szwajcarską Izbę Gospodarczą, która od 1998 roku wspiera i inspiruje gospodarczą współpracę między Polską i Szwajcarią. To wspólny znak towarowy, który został stworzony w celu propagowania i krzewienia szwajcarskich standardów jakości i postępowania w obrocie gospodarczym w Polsce. Fundamentem swissstandards.pl są trzy wartości: doskonałość, niezawodność i innowacyjność. O przyznanie tego znaku mogą się ubiegać firmy, który towary wyprodukowane w Szwajcarii lub na szwajcarskiej licencji.

To jednak nie tylko przywileje, ale również zobowiązania. Firma sprzedająca produkty opatrzone tym znakiem zobowiązuje się do zachowania najwyższych standardów jakości, zarówno jeśli chodzi o wyroby, jak i obsługę klienta. Podlega również ciągłym kontrolom niezależnych ekspertów. Przyznanie znaku swissstandards.pl jest ogromnym wyróżnieniem dla marki, a jednocześnie gwarantuje konsumentem najwyższą szwajcarską jakość produktów.

Więcej informacji na www.geberit.pl

źródło: pieknydom24.pl

pieknydom24
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe