piękny dom - twitterpiękny dom - facebookpiękny dom - linkedinpiękny dom - instagram
Gdy kolor nadaje ton: personalizowane kolekcje lamp Lena Lighting zaskakują nowoczesnym designem

Gdy kolor nadaje ton: personalizowane kolekcje lamp Lena Lighting zaskakują nowoczesnym designem

WYKOŃCZENIE / Oświetlenie / 2023-09-12 13:31:17

Indywidualizm okrzyknięto jednym z najsilniejszych trendów w świecie designu. Możliwość dostosowania elementów otoczenia i wyposażenia do własnych upodobań, stało się wyznacznikiem jakości. Im więcej własnego ja, odzwierciedlającego się w aranżacji wnętrz, tym lepiej. W kolekcjach Lena Lighting, takich jak Messaggio, Colline x Terrano oraz Sizzano, to kolor opowiada o użytkowniku.

Polecane sklepy

allegro

Kolor, jak nic innego, pozwala wyrazić swój charakter i dostarczyć wyjątkowych wrażeń estetycznych, dopasowując jego odcienie do własnej ekspresji. Kolekcja lamp Messaggio, stworzona przez Lena Lighting we współpracy z Dorotą Koziarą, linia Colline x Terrano – efekt kooperacji z marką Acustio oraz zaprojektowana przez Jakuba Zarzyńskiego lampa Sizzano zapewniają szerokie możliwości personalizacji.

W zgodzie z kolorem

Doświadczanie kolorów w naturalny sposób pobudza zmysły i wywołuje różnorakie emocje. Dlatego w aranżowaniu wnętrz tak istotną rolę odgrywa dobór barw i ich tonacji. Ulubione odcienie sprawiają, że przebywanie w pomieszczeniu nabiera osobistego wydźwięku, zapewnia poczucie bezpieczeństwa, spokoju i ukojenia. Z myślą o tym Dorota Koziara wraz z Lena Lighting stworzyła kolekcję lamp Messaggio.

Na pierwszy plan wysuwa się wyjątkowy design oraz niemal nieograniczona gama barw, w jakiej można zaaranżować lampy Messaggio. Użytkownik samodzielnie decyduje nie tylko o kolorze zewnętrznej części obudowy, a także o odcieniu wnętrza lamp, dzięki czemu może je w pełni spersonalizować i nadać nietuzinkowy charakter. Skorelowanie stonowanych odcieni z ich bardziej wyrazistymi wersjami pozwoli na wprowadzenie do wnętrz odważnych kontrastów.

- Kolekcja Messaggio, którą stworzyliśmy wspólnie z Dorotą Koziarą, zapewnia niezwykle szerokie możliwości dostosowywania lamp do własnych potrzeb oraz wymagań. Użytkownicy mogą wybierać spośród kilku proponowanych kształtów i wielkości lamp, ale także dobierać kolorystykę detali. I to właśnie kolor staje się wyróżnikiem, który podkreśla indywidualny charakter wnętrza. – wyjaśnia Marzena Lesińska Pełnomocnik Zarządu ds. Marketingu Lena Lighting

W kolekcji znalazły się lampy stojące, wiszące oraz kinkiety, które można dowolnie łączyć i tworzyć z nich zjawiskowe kompozycje wizualne.

Dźwięki i barwy

Do własnych upodobań niezwykle łatwo można dostosować lampy akustyczne Colline x Terrano. Użytkownik decyduje zarówno o ich kolorze, rozmiarze, jak i kształcie, które najbardziej odpowiadają jego gustom i potrzebom estetycznym.

Same panele tworzą układ pełen fałd, przypominający prowansalskie pola (fr. colline – wzgórza). Zwieszenie kilku lamp o zróżnicowanych układach, wielkościach i kolorystyce pozwala  na tworzenie wyjątkowych aranżacji dekoracyjnych, które nie tylko doświetlą wnętrze, ale też skutecznie je wyciszą.

Kolor Colline x Terrano wybrany z palety barw RAL jest intensywny i odporny na blaknięcie. Na życzenie użytkownika istnieje również możliwość pokrycia lampy technologią opartą na nanosrebrze, które chroni powierzchnię przed rozwojem bakterii.

Klasyka, naturalnie

Kolor daje wiele możliwości stylizacyjnych. W przypadku lamp Sizzano użytkownik decyduje o barwie klosza otulającego układ świetlny. Subtelnie ożywi on każdą aranżację. Natomiast stworzenie całej kompozycji podsufitowej z lamp utrzymanych w różnorodnej kolorystyce sprawi, że pomieszczenie zyska na niepowtarzalności.

Inspiracją do stworzenia Sizzano stała się natura z jej wielobarwnością i obłymi kształtami. W projekcie spotkały się  klasyka, finezyjnie spojona z łagodnością otaczającej przyrody. Owalny kształt lampy, podkreślony wybranym kolorem, doskonale wpisze się w dowolny styl architektoniczny.

Lampa Sizzano dostępna jest w wielu wariantach kolorystycznych z palety barw RAL, które pomogą odzwierciedlić indywidualny charakter przestrzeni oraz osobowość użytkowników.

Kolor staje się narzędziem, z pomocą którego możliwe jest tworzenie jedynych w swoim rodzaju projektów.. W kolekcjach lamp Messaggio, Colline x Terrano oraz Sizzano to właśnie kolor podkreśla piękno indywidualizmu.

źródło: pieknydom24.pl

pieknydom24
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe