piękny dom - twitterpiękny dom - facebookpiękny dom - linkedinpiękny dom - instagram
Garnitury do kawy i herbaty. Traktuj siebie po królewsku!

Garnitury do kawy i herbaty. Traktuj siebie po królewsku!

JADALNIA / Zastawy stołowe / 2022-10-26 13:04:31

Przerwa w ciągu dnia na wypicie ulubionej kawy lub herbaty zasługuje na specjalne traktowanie. Niewątpliwie celebrowanie tego momentu w wyjątkowym naczyniu zamieni ten zwyczaj w elegancki i nieprzeciętny rytuał. Jak to zrobić? Z pomocą przyjdą przepiękne i ponadczasowe serwisy marki Ćmielów. Na co warto zwrócić uwagę?

Ulubiony napar w królewskiej oprawie

Picie kawy i herbaty to nie tylko sączenie ulubionego naparu. To prawdziwy rytuał. Od wyboru dobrej jakości liści lub ziaren poprzez parzenie, aż po degustację. Wyjątkowego charakteru każdej filiżance ulubionego gorącego napoju nada także, sposób jego podania. Niezależnie od tego, czy lubimy pić napar w pojedynkę, w towarzystwie ukochanej osoby czy w gronie przyjaciół, picie kawy i herbaty warto potraktować jako relaksującą przyjemność. Poniżej propozycje kilku wyjątkowych garniturów od marki Ćmielów! 

Nie od dziś wiadomo, że konsumujemy najpierw oczami. Dlatego, szczególnie ciepłe napoje podane w eleganckiej porcelanie na pewno będą smakowały lepiej niż te, serwowane w używanym na co dzień serwisie. Mówi się także, że właśnie kawa i herbata najlepiej smakują podane w porcelanie. Serwowanie espresso czy cappuccino w szkle wręcz uważa się za mało eleganckie. Również w ojczyźnie herbaty pije się ją z wysokiej jakości porcelanowych filiżanek. A kto lepiej zna się na podawaniu tego trunku niż mieszkańcy Chin i Japonii?

Garnitur do kawy lub herbaty

Ponadczasowe, piękne i tradycyjnie wykonane – właśnie takie są serwisy marki Ćmielów.  Uwagę przykuwają zwłaszcza dwa komplety do kawy i herbaty. Astra Fryderyka to propozycja idealna na spotkania z rodziną i przyjaciółmi. Jej kolorystyka w połączeniu ze złotem, klasyczne wzornictwo i utrzymanie ścisłych standardów porcelany z Ćmielowa sprawiają, że to serwis dla najbardziej wymagających osób, dojrzałych i ceniących tradycyjne wykonanie zestawu.

Równie tradycyjną linią, jednak w zupełnie odmiennej stylistyce, nawiązującej do lat 60. i 70. XX wieku jest porcelanowa kolekcja Jenny Azteca. To ponadczasowy garnitur składający się ze starannie dopasowanych elementów i jeden z niewielu dowodów na to, że odcienie złota i platyny można ze sobą śmiało łączyć.

Zarówno w przypadku kolekcji Jenny, Astra, ale też innych propozycji ćmielowskiego producenta, tak podana kawa i herbata stanie się eleganckim rytuałem, który zachwyci gości i pozwoli celebrować chwile wytchnienia w ciągu dnia. Więcej wyjątkowych propozycji serwisów do kawy i herbaty, w tradycyjnym lub bardziej nowoczesnym wydaniu, ale wszystkie z najwyższej jakości porcelany znajduje się na stronie www.porcelana.pl

źródło: pieknydom24.pl

pieknydom24
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe