piękny dom - twitterpiękny dom - facebookpiękny dom - linkedinpiękny dom - instagram
Garderoba Legno w nowej odsłonie

Garderoba Legno w nowej odsłonie

SYPIALNIA / Szafy / 2018-03-22 11:24:36

Legno to najbardziej elegancki model garderoby oferowany przez Raumplus. Doskonale sprawdza się w pomieszczeniach, w których regały i szafy są istotnym elementem wystroju. W modelu pojawiły się nowe rozwiązania funkcjonalne i estetyczne.

Polecane sklepy

Leroy MerlinIKEA

System regałów Legno ceniony jest przez użytkowników za ponadczasowy styl oraz klasycznie otwierane drzwi na zawiasach. W tym roku model został wzbogacony o nowe rozwiązania odświeżające jego design oraz podnoszące funkcjonalność. Najbardziej widoczną zmianą są szklane półki z aluminiowymi ramkami, które elegancko podświetlane są ledami. Nowość dodaje regałom lekkości oraz podkreśla ich proste architektoniczne podziały.

Raumplus jest specjalistą od zabudowy trudnych przestrzeni. Udowadnia to kolejna nowość w Legno, czyli narożna szafa wyposażona w drzwi na zawiasach. Spośród pary drzwi znajdujących się w narożniku jedno skrzydło wyposażone jest w uchwyt, oba jednak otwierają się w zakresie 160 stopni, dając wygodny dostęp do wnętrza zainstalowanymi półkami i drążkami z oświetleniem w kształcie litery „L”.

W szufladach pojawił się nowy rodzaj organizerów z przegródkami z cienkiej płyty, które umożliwiają samodzielne konfigurowanie szerokości podziałów i dopasowanie ich do różnych akcesoriów (krawaty, apaszki, paski, biżuteria, bielizna). Ciekawostką jest zainstalowany w szufladzie zamek otwierany za pomocą aplikacji na smartfona. Dzięki czemu możemy bezpiecznie przechowywać na przykład ważne dokumenty. To nowoczesne rozwiązanie montowane jest w wewnętrznych szufladach znajdujących się za drzwiami.

Legno wyróżnia ponadczasowy, jednolity styl, uzyskany dzięki wykonaniu większości elementów mebla z płyty o grubości 25 mm. Dodatkową korzyścią wynikającą z zastosowania płyty o tej grubości jest możliwość wykonania pojedynczego segmentu o szerokości 130 cm. Cieńsze przekroje płyt zastosowano w drobnych półkach i organizerach na akcesoria. Wśród stosowanych wykończeń są nowoczesne i wytrzymałe laminaty odwzorowujące drewno, czy też posiadające eleganckie kolory i faktury.

Legno może służyć nie tylko jako wyposażona w drzwi zabudowa szafy wnękowej, ale także jako garderoba w systemie otwartym. Sprawdzi się również w kuchni, gdzie regały z drzwiami będą pełnić rolę wysokiej zabudowy - współczesnego kredensu mieszczącego akcesoria i drobne sprzęty AGD.

źródło: pieknydom24.pl

pieknydom24
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe