piękny dom - twitterpiękny dom - facebookpiękny dom - linkedinpiękny dom - instagram
Flamenco - udany debiut kolekcji Mebin na targach Meble Polska 2013

Flamenco - udany debiut kolekcji Mebin na targach Meble Polska 2013

MEBLE / Meble / 2013-03-21 18:39:00

Podczas Międzynarodowych Targów Poznańskich Meble Polska 2013 firma Mebin,  producent mebli z litego drewna zaprezentowała swoją najnowszą kolekcję Flamenco.

Polecane sklepy

Leroy MerlinIKEAHauz

Kolekcja Flamenco to wykonane z okleiny naturalnej modyfikowanej meble do salonu, jadalni i sypialni. Meble występują w dwóch wybarwieniach: bianco i notte. W każdym z proponowanych zestawów dominująca barwa została podkreślona przez kontrastujący z nią kolor aplikacji. Dodatkowo, interesujące zestawienia materiałowe - połączenie naturalnej okleiny, ciemnego szkła czy czarnej tkaniny obiciowej nadają kolekcji niepowtarzalnego uroku i lekkości. Flamenco to meble modułowe, dzięki czemu można je z łatwością, w zależności od potrzeb i indywidualnych upodobań, przestawiać zmieniając aranżację wnętrz. W kolekcji znajdziemy między innymi stoły różnej wielkości, krzesła, pufy, witryny z ciemnym szkłem, użyteczne regały, panel TV, pojemne szafy czy nowoczesną toaletkę z lustrem. Bryły doskonale będą prezentować się zarówno we wnętrzach o małej jak i dużej powierzchni, w przestronnych domach i niewielkich mieszkaniach. Flamenco to propozycja nie tylko dla ceniących funkcjonalne rozwiązania aranżacyjne, ale i walory estetyczne poszczególnych mebli.

Podczas tegorocznych targów firma Mebin otrzymała wyjątkową nagrodę - statuetkę Złotego Akanta w konkursie Acanthus Aureus. Celem konkursu jest nagradzanie stoisk wystawienniczych, których rozwiązania architektoniczne i graficzne sprzyjają między innymi realizacji strategii marketingowej oraz kształtowaniu pozytywnego wizerunku firmy.

źródło: mebin/pięknydom24.pl
 

pieknydom24
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe