piękny dom - twitterpiękny dom - facebookpiękny dom - linkedinpiękny dom - instagram
Fjordd proponuje matowe wykończenia
Fjordd - kolekcja FJORD, wanna wolnostojąca i umywalki nablatowe

Fjordd proponuje matowe wykończenia

AKCESORIA / Armatura sanitarna / 2023-07-19 09:31:19

Dziś matowe wykończenia królują we wnętrzach. Są bardzo eleganckie, a co najważniejsze, można je łączyć ze sobą nawzajem i z innymi strukturami. W ten sposób można uzyskać ciekawe efekty aranżacyjne. Moda na mat nie ominęła również łazienki. Dlatego polski producent wanien i umywalek Fjordd wprowadził do swojej oferty matowe wersje swoich produktów. 

Polecane sklepy

allegro

Fjordd proponuje wszystkie wykonane z kamiennego kompozytu Aquastone® wanny i umywalki w macie. Dzięki wykorzystaniu światowej technologii stworzony został unikatowy system nadawania barwy produktom. Marka oferuje je tak w klasycznej bieli, jak i w palecie Colours By Fjordd.

Kolor w macie 

Kolor decyduje o charakterze wnętrza. Wpływa na panującą w nim atmosferę, na to, jak się w nim czujemy. Odpowiednie zestawienie barw w aranżacji może zapewnić odprężenie i wprowadzić w łagodny stan relaksacji. Po latach dominacji bieli w łazienkach do ich wnętrz wkroczyły przebojem barwy. Kolory pojawiają się nie tylko na ścianach, podłogach i w dodatkach. Coraz częściej tworząc łazienkę możemy wprowadzić do niej kolorowe urządzenia sanitarne, w tym wanny i umywalki.  

Unikalna paleta Colours By Fjordd powstała w nawiązaniu do barw występujących w naturze, inspiracją do ich powstania była skandynawska przyroda. Dzięki dziewięciu starannie wyselekcjonowanym barwom zyskujemyjeszcze więcej możliwości spersonalizowania wystroju własnej łazienki.

Kamienny kompozyt Aquastone®

Naturalne pochodzenie ma również kamienny kompozyt Aquastone® z którego wykonane są modele Fjordd. Składa się on z mieszanki rożnych frakcji naturalnych skał dolomitowych, a spoiwami są żywica i środki utwardzające. 

Wykonane z niego wanny i umywalki wzbogacono dodatkowo składnikiem hydrofobowym. Sprawia to, że ich powierzchnie odporne są na zabrudzenia, a tym samym w większym stopniu higieniczne w porównaniu z innymi produktami dostępnymi na rynku, jak akryl, stal czy ceramika 

Aquastone® zapewnia też wysokie walory użytkowe. Jest on w pełni bezpieczny dla użytkownika. Umywalki są znacznie lżejsze od tradycyjnych ceramicznych, a równocześnie zachowują bardzo naturalny wygląd. Wyjątkową zaletą kompozytu jest jego stabilność termiczna. Woda nalana do wanny długo utrzymuje pożądaną temperaturę, co przekłada się na oszczędności. Relaksując się podczas dłuższej kąpieli nie musimy ciągle dolewać gorącej wody. A dodatkowo powierzchnia Aquastone® jest wyjątkowo przyjemna w dotyku, ma aksamitną teksturę i jest w pełni naprawialna. www.fjordd.com

źródło: pieknydom24.pl

pieknydom24
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe