piękny dom - twitterpiękny dom - facebookpiękny dom - linkedinpiękny dom - instagram
Elegancki deser!

Elegancki deser!

KUCHNIA / Akcesoria kuchenne / 2023-09-18 10:11:05

Kiedy promienie słońca rozświetlają niebo, a letni wiatr delikatnie kołysze gałęziami drzew, nie ma lepszego miejsca na spędzenie czasu niż ogród lub taras. Przygotuj się na wyjątkowe letnie spotkanie, gdzie świeże powietrze łączy się z urokiem wieczoru, a radość i dobra zabawa unoszą się w powietrzu. Jeśli chcesz stworzyć niezapomniane wspomnienia to podaj domowe ciasto na eleganckiej paterze.  

Polecane sklepy

allegro

Nowa kolekcja pater do ciasta od marki Villa Italia to połączenie stylu, funkcjonalności i jakości. Wykonane z najwyższej jakości materiałów, są trwałe i odporne na uszkodzenia, co czyni je idealnymi do codziennego użytku oraz na wyjątkowe okazje. Dostępne w różnych rozmiarach i wzorach, patery pozwalają na kreatywną prezentację ciast, tortów i innych deserów.

Na szczególną uwagę zasługuje seria produktów z kolekcji Aurelia. To elegancka kolekcja jest z najwyższej jakości materiałów, co gwarantuje jej trwałość i elegancję. Patera Aurelia pozwala na wyeksponowanie i podkreślenie każdego deseru, dzięki swojemu uroczemu wzornictwu. Patera wykonana jest z porcelany w klasycznym stylu o mlecznym odcieniu bieli. Lekkość formy naczyń podkreślona jest ozdobnym reliefem. 

Etażerka Ares to elegancka patera wykonana z wytrzymałego szkła jest doskonałym rozwiązaniem dla tych, którzy pragną stworzyć efektowną prezentację swoich deserów. Etazerka pozwala na wyeksponowanie różnych smakołyków na kilku poziomach, co nadaje elegancji każdemu stole.

źródło: pieknydom24.pl

pieknydom24
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe