piękny dom - twitterpiękny dom - facebookpiękny dom - linkedinpiękny dom - instagram
Elegancka i komfortowa – sofa Vocalizzo marki Kler

Elegancka i komfortowa – sofa Vocalizzo marki Kler

MEBLE / Sofy / 2021-08-31 13:48:11

Elegancka, zgrabna i ma wiele do zaoferowania. Zawsze w centrum uwagi, przyciąga wzrok i wyróżnia się na tle innych. Sofa Vocalizzo marki Kler, bo o niej mowa, to piękny mebel, który nie tylko dobrze się prezentuje, ale przede wszystkim zapewnia komfort i wygodę. Pod nietuzinkowym wyglądem kryje wiele praktycznych funkcji.

Polecane sklepy

allegro

Vocalizzo to modułowy zestaw wypoczynkowy, który każdy może dopasować do wielkości salonu, ale i własnych potrzeb. Dostępne moduły pozwalają skomponować mebel skrojony na miarę, który posiada wiele twarzy. Mały, zgrabny model 3-osobowy w układzie podłużnym doskonale zmieści się w niewielkim pokoju dziennym. Do dużych i przestronnych wnętrz dedykowany jest z kolei narożnik, który dzięki szezlongowi pozwala na relaks nawet w pozycji leżącej.

Sam moduł narożnikowy wyposażony jest w nowoczesny terminal.To jednak nie wszystko! Nastawiony przede wszystkim na komfort i wygodę mebel można dalej dowolnie personalizować, zmieniając ułożenie oparć w pozycjach: bliżej-dalej i postawione- odchylone, czy wyciągając podnóżek. Funkcjami przesuwnego oparcia i regulacji kąta jego nachylenia oraz odchylenia zagłówka a także wysunięcia podnóżka można sterować nelektrycznie lub opcjonalnie za pomocą pilota z łącznością Bluetooth. Satysfakcjonującemu wypoczynkowi poświęcono tu wiele uwagi, odpowiednio konstruując i wyposażając ten model.Choć funkcje relaksu są tu priorytetowe, w niczym nie ustępuje im sam wygląd sofy Vocalizzo. Duże, płaskie poduchy siedzisk i oparć osadzone są na stabilnej platformie, podkreślając przy tym ich smukły, nowoczesny kształt. Powtórzony on został na równie płaskich boczkach, które zamykają bryłę mebla. Aranżacyjnego pazura dodają tu nóżki – do wyboru: metalowe, wykończone w grafitowym chromie lub malowane proszkowo płozy.

To dzięki nim sofa nabiera wizualnej lekkości, optycznie powiększając wnętrze. Ważną rolę odgrywają tu wszystkie detale wykończeniowe. Wysokiej jakości materiały, charakterystyczne wykończenia poduch, oparć i boczków oraz piękna kolorystyka dopełniają wizerunku tego niezwykle funkcjonalnego mebla.

źródło: pieknydom24.pl

pieknydom24
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe