piękny dom - twitterpiękny dom - facebookpiękny dom - linkedinpiękny dom - instagram
EasyWallSystem – nowość od SANPLAST SA

EasyWallSystem – nowość od SANPLAST SA

AKCESORIA / Kabiny / wanny / 2021-08-02 17:55:59

Na dobrą ekipę remontową czeka się miesiącami. Dodatkowo samo znalezienie i wybór solidnych wykonawców jest ciężkim zadaniem. Niepewność związana z płatnościami i efektem końcowym może przyprawić o ból głowy. Nie czekaj na płytkarza! Weź sprawy w swoje ręce! Sposób na szybkie i bezproblemowe odświeżenie wnętrza łazienki daje ci system renowacyjny EasyWallSystem! To rozwiązanie wykończenia ścian jest niezwykle proste w montażu. Sprawdź i zrób sam renowację na najwyższym poziomie!

Polecane sklepy

allegro

W SANPLAST wiemy jak ważny jest komfort przy wykonywaniu codziennych czynności i chcemy skrócić czas czekania na wymarzoną łazienkę! Możesz mieć ją w każdej chwili! Potrzeba tylko odrobiny czasu, niezłomności charakteru i determinacji.

EasyWallSystem – szybko i wygodnie

System wykończenia ścian od SANPLAST, został stworzony z myślą o indywidualnych potrzebach klientów. Nie narzucając dodatkowych remontów, wiercenia ścian, kurzu oraz nerwów daje on możliwość montażu nawet na starych płytkach i niełamliwych ścianach. Dopasowują się do każdego wnętrza, ponieważ w łatwy sposób można wykonać docięcia. Dopasowanie do wymaganego wymiaru możliwe jest do wykonania w domowym zaciszu - szybko i bezproblemowo z zachowaniem odpowiedniego porządku na stanowisku pracy. EasyWallSystem jest łatwy w montażu, a to kluczowa kwestia przy tego typu instalacjach. Profile wykończeniowe dostępne są w kolorze srebrnym błyszczącym, który idealnie komponuje się z kolorystyką dostępnych płyt: białej, szarej łupek i czarnej. Kolory dostosowują się do wnętrza niczym kameleon. Nie przytłaczają wzroku. Są świetnym rozwiązaniem przy aranżacji wnętrza i doskonale pasują to produktów łazienkowych. Szary łupek dłużej i łatwiej utrzymuje się w czystości. Zabrudzenia są na nim mniej widoczne. Biały to prawdziwa klasyka i w pełni sprawdzony kolor natomiast czerń nigdy nie wychodzi z mody.

Planujesz remont łazienki -  postaw na prostotę. EasyWallSystem tworzą płyty akrylowe o wymiarach 1200x2500mm, profile narożne wewnętrzne i zewnętrzne, profile łączące i zakończeniowe oraz klej montażowy. To bardzo wygodne rozwiązanie, które możesz sam sobie podarować.

źródło: pieknydom24.pl

pieknydom24
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe