piękny dom - twitterpiękny dom - facebookpiękny dom - linkedinpiękny dom - instagram
Dywan z duszą – Dywilan Moon Super Malm Silver z oferty firmy ARTE

Dywan z duszą – Dywilan Moon Super Malm Silver z oferty firmy ARTE

SYPIALNIA / Tekstylia / pościel / 2020-02-13 11:29:19

Dywany z efektem postarzenia zyskują coraz większe grono wielbicieli. Nic dziwnego – są doskonałą alternatywą dla minimalistycznych, jednokolorowych modeli tak popularnych w ostatnich latach. Przykładem dywanu, który z pewnością przypadnie do gustu miłośnikom bardziej przytulnych aranżacji oraz wnętrz utrzymanych w stylu klasycznym, romantycznym czy retro jest  Dywilan Moon Super Malm Silver z oferty firmy ARTE, urzekający atrakcyjną kolorystyką i oryginalnym wzorem nadającym mu szlachetny wygląd.

Polecane sklepy

Leroy MerlinJYSKIKEA

Sposób na wnętrze w stylu vintage

Fot. ARTE

Przedmioty nadszarpnięte zębem czasu lub stylizowane na takie przeżywają ostatnio prawdziwy renesans. Nie inaczej jest z dywanami, które nie tylko dodają wnętrzom oryginalnego, nieco tajemniczego charakteru, ale też czynią je bardziej przytulnymi. Model Dywilan Moon Super Malm Silver z oferty firmy ARTE jest tego doskonałym przykładem: fabryczne przetarcia, stonowana kolorystyka utrzymana w odcieniach brązu, szarości i niebieskiego a do tego geometryczny, perski wzór czynią z niego efektowny dodatek, idealnie wpisujący się we wnętrza utrzymane zarówno w klimacie retro czy shabby chic, jak i w stylu orientalnym.

Fot. ARTE

Piękny, funkcjonalny i miękki w dotyku

Dywan Dywilan Moon Super Malm Silver z oferty firmy ARTE został w całości wykonany z wełny. Zastosowanie tej naturalnej przędzy sprawia, że jest bardzo miękki w dotyku i sprężysty. Dodatkowo łatwo utrzymać go w czystości, nie elektryzuje się, tłumi hałas i akumuluje ciepło. Ponieważ jest dostępny w trzech praktycznych rozmiarach– 160 x 230 cm, 200 x 300 cm, 240 x 340 cm – doskonale sprawdzi się zarówno w małych, jak i dużych wnętrzach. Runo o wysokości 9 mm, gęstość na poziomie 500 000 punktów/m2 i polska produkcja to dodatkowe zalety, świadczące o wysokiej jakości dywanu. Nic więc dziwnego, że Dywilan Moon Super Malm Silver zachwyci nie tylko domowników, ale także ich gości.

źródło: pieknydom24.pl

pieknydom24
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe