piękny dom - twitterpiękny dom - facebookpiękny dom - linkedinpiękny dom - instagram
Duravit z nowym ambasadorem
Duravit

Duravit z nowym ambasadorem

MEBLE / Inne meble / 2020-09-02 17:12:42

W poniedziałek 10 sierpnia 2020 w Hornbergu  Dominic Thiem i Duravit podpisali umowę o współpracy. Przez następne pięć lat trzeci w światowych rankingach ATP tenisista będzie ambasadorem marki Duravit.

Polecane sklepy

allegro

Cieszący się sympatią austriacki sportowiec i Duravit producent designerskich  łazienek ze Szwarcwaldu podzielają swoje zaangażowanie na rzecz zrównoważonego rozwoju, entuzjazm dla precyzji i najwyższe wymagania dotyczące własnych wyników, przez co  doskonale harmonizują.


„Jestem podekscytowany współpracą z Duravit. To firma z bogatą tradycją i fascynującym portfolio produktów. Stawiają sobie wysokie wymagania i cenią precyzję. Są to również filary sukcesu w tenisie - a zaangażowanie Duravit na rzecz zrównoważonego rozwoju jest wzorowe. To będzie dla mnie ekscytująca współpraca!" – mówi Dominic Thiem


Dyrektor generalny Duravit, Stephan Tahy, dodał: „Dominic Thiem jest bardzo lubianą i popularną postacią, doskonale pasuje do Duravit, dzięki swojemu zaangażowaniu w zrównoważony rozwój i wysokim oczekiwaniom co do własnych wyników. Nie możemy się doczekać współpracy z nim! ”


Po Thomasie Muster i Jürgen Melzer - Dominic Thiem jest trzecim Austriakiem, który znalazł się w pierwszej dziesiątce światowych rankingów. Ponadto Thiem, który odniósł  sukcesy na kortach ziemnych, był pierwszym Austriakiem, który zdobył tytuł ATP na trawie i obecnie zajmuje trzecie miejsce na świecie.

Urodzony 3 września 1993 roku, dorastał w Lichtenwörth, małym miasteczku w Dolnej Austrii. Karierę zawodową rozpoczął w 2012 roku, a wkrótce potem zrobił przełom w turnieju ATP Tour. Dzięki zwycięstwu z Nicolasem Almagro w Buenos Aires w 2016 roku, Dominic Thiem zajmuje  miejsce w pierwszej 15 światowego rankingu.

Thiem osiąga swój drugi triumf ATP500 w Rio w 2017 roku. W listopadzie zajmuje czwarte miejsce w światowym rankingu ATP. Dominic Thiem wygrywa finał z Rogerem Federerem w Indian Wells w 2019 roku i sięga po swój pierwszy tytuł mistrzowski. W Barcelonie Open, zdobywa  swój trzeci tytuł ATP 500 w finale z Daniiłem Miedwiediewem.


Zaangażowanie Duravit w tenis sięga dawnych czasów. Producent designerskich łazienek na początku XXI wieku sponsorował Alexandra Poppa, innego wielkiego sportowca.

źródło: pieknydom24.pl

pieknydom24
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe