piękny dom - twitterpiękny dom - facebookpiękny dom - linkedinpiękny dom - instagram
Duero i Mero - piękno drzemiące w prostocie

Duero i Mero - piękno drzemiące w prostocie

AKCESORIA / Armatura sanitarna / 2014-11-07 10:20:00

Eleganckie, a zarazem przytulne wnętrze wymaga odpowiedniego doboru wyposażenia. Wszędzie tam, gdzie o intrygującym wystroju świadczy jego prostota, sprawdzą się nowości z oferty Grupy Armatura - kolekcja ceramiki Mero oraz meble łazienkowe Duero.

Polecane sklepy

Leroy MerlinIKEA

Kolekcja ceramiki Mero to ukłon w stronę wielbicieli eleganckich i oryginalnych rozwiązań. Inspirowana perfekcją geometrycznych kształtów i wyważonych proporcji, przyciągnie uwagę nie tylko jako interesujący element wyposażenia, ale również ze względu na połączenie współczesnego wzornictwa z funkcjonalnością. Prostokątne, szerokie misy umywalek sprawdzą się zarówno w zestawieniu z oszczędną w formie szafką, prostym blatem lub samodzielnie - w wariancie wiszącym. Zharmonizowanie ceramiki z bateriami o ostrych, prostych liniach podkreśli minimalizm łazienkowej kompozycji. Dostępny w kolekcji Mero zawieszany bidet oraz miska sedesowa idealnie wpisują się w wystrój nowoczesnych wnętrz. Wraz z uzupełniającym grupę sanitariatów uniwersalnym kompaktowym WC spełnią oczekiwania domowników ceniących funkcjonalność. Wyposażenie w wolnoopadającą i antybakteryjną deskę zapewnia wysoki poziom bezpieczeństwa w wymagających pomieszczeniach.

[[[zdjecie,5146,duze]]] Dopasowana do eleganckiej ceramiki linia mebli łazienkowych Duero została stworzona z myślą o wnętrzach, w których wyszukane wzornictwo przeplata się z jasną i ciepłą kolorystyką. Kolekcja obejmuje: wyposażoną w dwie pojemne szuflady szafkę podumywalkową stojącą, podwieszaną szafkę dostosowaną do umywalek nablatowych oraz wysoki słupek. Prostota segmentów zestawiona z panelowymi uchwytami sprawia, że meble stanowią doskonałe tło dla oryginalnej ceramiki oraz armatury. Dzięki uniwersalnym kształtom znajdą zastosowanie zarówno w połączeniu z umywalkami geometrycznymi, jak i stylizowanymi na stare balie i misy. Utrzymanie wyposażenia w kolorystyce jasnego drewna zapewni natomiast przytulny charakter wnętrza, przywodząc na myśl inspiracje naturą. Dodatkowym atutem kolekcji Duero jest trwałość i solidność uzyskana dzięki wykorzystaniu odpornej na wilgoć laminowanej płyty MDF oraz zawiasów z samodomykiem. Wprowadzenie systemu spowalniającego eliminuje ryzyko uszkodzeń mechanicznych wynikających z częstego użytkowania.

źródło: grupaarmatura/pieknydom24.pl

pieknydom24
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe