piękny dom - twitterpiękny dom - facebookpiękny dom - linkedinpiękny dom - instagram
Defra: Intrygujące meble łazienkowe FONTE

Defra: Intrygujące meble łazienkowe FONTE

MEBLE / Meble / 2015-04-02 16:08:00

Kolekcja mebli łazienkowych FONTE to propozycja dla osób ceniących komfort i nowoczesny design. Kompaktowe bryły mebli łazienkowych z kolekcji FONTE urzekają oszczędną formą oraz intrygującym wybarwieniem dekorów drewnopodobnych.

Polecane sklepy

allegroHauz

Meble z serii FONTE doskonale wpisują się w najnowsze trendy w projektowaniu łazienek. Dzięki oszczędnym wymiarom i ciekawej kolorystyce dają szerokie możliwości aranżacyjne zarówno w stonowanych jak i awangardowych wnętrzach. Komfort użytkowania mebli FONTE zapewniają: system cichego domykania szuflad i drzwi: DefraSoftClose oraz autorski system szuflad z pełnym wysuwem i estetyczną maskownicą syfonu DefraPlatinum. Wpuszczone w płaszczyznę frontu, listwowane uchwyty z chromowanej stali są bardzo wygodne, zapewniają stabilny, solidny chwyt, jednocześnie subtelnie zdobią prostą, geometryczną formę mebli.

[[[zdjecie,6036,duze]]]

Kolekcja FONTE, zyskała całkiem nowe oblicze dzięki zastosowaniu wyjątkowego dekoru azimuth, łączącego karmelowe i szaro-niebieskie struktury. Nietypowe wybarwienie z pewnością doda oryginalności łazienkowym wnętrzom, będzie także dobrze komponowało się z bielami, beżami i jasnymi, ciepłymi odcieniami brązu. Nowoczesną formę łazienkowych szafek podkreślają także inne dekory: castello, dąb rijeka oraz lakierowana na wysoki połysk biel.

źrodło: defra/pięknydom24.pl

pieknydom24
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe