piękny dom - twitterpiękny dom - facebookpiękny dom - linkedinpiękny dom - instagram
Deante: Konsola w stylu terrazzo

Deante: Konsola w stylu terrazzo

AKCESORIA / Armatura sanitarna / 2020-05-26 11:30:31

Na początku występowała w duecie z umywalką. Następnie została wyposażona w wygodną szufladę, a w późniejszym czasie zyskała drewniany blat, stając się alternatywą dla umywalek nablatowych. Nadszedł czas, by nasza stalowa konsola łazienkowa odsłoniła swoje kolejne, prawdziwie włoskie oblicze terrazzo.

Polecane sklepy

Leroy MerlinIKEA

Czym jest terrazzo

Terrazzo, lastryko, lastriko – te wszystkie nazwy odnoszą się do jednego materiału. Ten kompozytowy kamień złożony z połączenia wody, cementu i gresu przez lata był niedoceniany i kojarzony z mniej wyszkukanymi wnętrzami. Lastryko obecnie przechodzi swój renesans i z powodzeniem wkracza do aranżacji nowoczesnych przestrzeni. Współczesne projekty z wykorzystaniem tego materiału dowodzą, że podobnie jak naturalny kamień, terrazzo jest bardzo uniwersalne. Świetnie odnajduje się w klasycznej aranżacji w opcji total look, gdzie dominuje nad pomieszczeniem, jak i w roli drobnych akcentów. Tworzy udane zestawienia ze złotymi i czarnymi elementami, szkłem oraz ceramiką. Największą zaletą lastryko jest odporność na uszkodzenia – zarysowania, ścieranie, uderzenia. Jego pielęgnacja także nie stanowi problemu - nie wchłania wody, przez co idealnie nadaje się do łazienki.

Włoska odsłona konsoli łazienkowej

Konsola podumywalkowa pod wieloma względami przeważa nad tradycyjną szafką. Jest wygodna, wytrzymała i nadaje wnętrzu niepowtarzalnego charakteru. Niebanalne połączenie wytrzymałej stali z mocnym blatem terazzo to zapowiedź stylowego i wysmakowanego wnętrza. Zaskoczy i zachwyci zarówno miłośników klasyki, jak i fanów nowoczesnego designu. 

Konsola dostępna jest w komplecie z umywalkami Hiacynt, Gardenia, Miran, Peonia i Tess. Efektowność blatu terazzo i ceramicznej umywalki nablatowej najlepiej podkreślimy wysoką baterią stojącą lub ścienną podtynkową i eleganckim syfonem w wykończeniu chrom, albo w nieco bardziej ekstrawaganckich kolorach: nero, mosiądz lub titanium.

Wystarczy jedno spojrzenie na konsolę z blatem terrazzo, aby zakochać się w tym stylu na nowo.

źródło: pieknydom24.pl

pieknydom24
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe