piękny dom - twitterpiękny dom - facebookpiękny dom - linkedinpiękny dom - instagram
Ciekawe prezenty na parapetówkę do znajomych

Ciekawe prezenty na parapetówkę do znajomych

DESIGN / Dekoracje/Ozdoby / 2020-01-20 02:42:17

Parapetówka to jedna z tych imprez na które trzeba koniecznie zabrać coś ze sobą. Jeśli nie wiecie jaki prezent trzeba wybrać na parapetówkę to dajemy pomocną dłoń w postaci pomysłów, jakie można zrealizować z tej okazji. Zapraszamy!

Polecane sklepy

Leroy MerlinIKEAHome&You

Wydarzenie jakim jest parapetówka to coś zupełnie innego i oczywiście wyjątkowego. Warto dokładnie wiedzieć, czego mogą potrzebować nasi najbliżsi w swoim nowym gniazdku. Jeśli jednak nie wiemy, zawsze możemy zadbać o uniwersalne rzeczy, które przydadzą się zawsze.

Co najbardziej sprawdza się na parapetówkach?

Jeśli idziemy w rzeczy funkcjonalne to z pewnością warto pomyśleć o komplecie sztućców, które często są gdzieś na końcu listy osób urządzających się. W takim wypadku zawsze odhaczymy coś, co nasi bliscy i tak będą kupować. Inne osoby, które są bliżej, decydują się nawet na zakup całej zastawy i porcelany, co także jest bardzo miłym gestem. Jeśli chcemy być jednak uniwersalni i skuteczni w naszym prezencie, zawsze możemy zadbać o ładny obrazek z domową sentencją, który zawiśnie np. w sypialni lub w przedpokoju.

Bardziej spersonalizowane prezenty

Jeśli jesteśmy osobami z dużym poczuciem humoru to warto będzie pomyśleć o czymś wyjątkowym. Takim spersonalizowanym prezentem może być śmieszny dowód który znajdziemy na dokumenciki.net – jest to prosta oferta spersonalizowanych dowodów, które możemy przygotować w śmieszny sposób nawet dla pary! Jak zobaczycie ich minę i śmiech, od razu będziecie wiedzieli że prezent był trafiony!

źródło: pieknydom24.pl

pieknydom24
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe