piękny dom - twitterpiękny dom - facebookpiękny dom - linkedinpiękny dom - instagram
CANDY STAWIA NA URZĄDZENIA NAJLEPSZE W SWOJEJ KLASIE

CANDY STAWIA NA URZĄDZENIA NAJLEPSZE W SWOJEJ KLASIE

KUCHNIA / Kolekcje sprzętów agd / 2023-09-01 11:42:33

Marka Candy, po raz kolejny wybiera scenę IFA, by zaprezentować nowości produktowe, które w najbliższych miesiącach będą dostępne dla użytkowników. Inteligentne rozwiązania, włoski styl, wysoka efektywność energetyczna, a także nowoczesne funkcje i programy – to tylko nieliczne cechy nowych produktów marki Candy.

Polecane sklepy

allegro

W  obszarze Smart & Efficient Home Candy prezentuje rozwiązania, które dzięki wysokiej efektywności energetycznej, pozwolą na oszczędności, ale także zadbają o  środowisko. Na stoisku na targach IFA można zobaczyć między innymi najszybszą i najbardziej przestronną na rynku zmywarkę RapidO. Będzie ona dostępna po raz pierwszy w klasie energetyczne A, gwarantując o 33,8% mniejsze zużycie niż średnia rynkowa. Urządzenie współpracuje z aplikacją hOn, w której znajdują się dodatkowe programy, wskazówki dotyczące użytkowania i konserwacji umożliwiające maksymalną wydajność zmywania i oszczędności.

Także w klasie energetycznej A swoją premierę ma lodówka Candy Fresco, która będzie dostępna również w wersji do zabudowy, w której wzbogacona zostałą o innowacyjny dystrybutor wody. Warto zwrócić uwagę na  funkcję “tryb wakacyjny” dzięki której zminimalizujesz zużycie energii gdy nie ma cię w domu.

Na targach IFA Candy prezentuje zupełnie nową gamę piekarników zaprojektowanych z myślą o kreatywnym i inteligentnym gotowaniu.  Piekarniki Candy NextCook  z technologią ProActive Cook umożliwiają gotowanie różnych potraw w tym samym czasie na sześciu poziomach, unikając mieszania się zapachów. Dzięki temu oszczędzają czas i energię.

W obszarze Brilliant Solutions producent prezentuje wszystkie propozycje, które wyróżniają się wydajnością w zmniejszonych wymiarach. Zmywarka RapidO rozszerza ofertę o dwa produkty podłączone do sieci hOn: pierwsze rozwiązanie gwarantuje doskonałą wydajność przy szerokości zaledwie 45 centymetrów, drugie zaś jest przeznaczone do 8 ustawień naczyń.

źródło: pieknydom24.pl

pieknydom24
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe