piękny dom - twitterpiękny dom - facebookpiękny dom - linkedinpiękny dom - instagram
Blat czy stoły do kuchni?

Blat czy stoły do kuchni?

KUCHNIA / Inne / 2020-02-28 18:14:49

Blat czy stół? To pytanie, na które odpowiadać można bez końca i trudno jest znaleźć jednoznaczną odpowiedź. Meblowanie kuchni to bardzo wymagające przedsięwzięcie, ponieważ przestrzeń powinna być przede wszystkim funkcjonalna, dopasowana do potrzeb całej rodziny oraz estetyczna. Kuchnie bardzo często łączone są również z jadalniami i salonami - wtedy dokładnie należy się zastanowić, które z tych rozwiązań będzie rzeczywiście dobrym rozwiązaniem.

Jakie stoły do salonu sprawdzą się również jako stoły kuchenne i jadalniane, lepiej postawić na stół z blatem okrągłym, a może jednak lepszym rozwiązaniem będzie blat prostokątny? Sprawdź jak podejść do tego tematu oraz dlaczego aneks kuchenny wymaga zupełnie innych rozwiązań niż tradycyjna kuchnia.

Stół z okrągłym blatem - najprostsze rozwiązanie

Stół z okrągłym blatem to niezwykle proste, funkcjonalne oraz ponadczasowe rozwiązanie. Warto jednak mieć na uwadze, że może on się sprawdzić jedynie w dużej przestrzeni. Wtedy należy umieścić go w centrum pomieszczenia oraz otoczyć wygodnymi krzesłami. Dużą zaletą takiego stołu jest możliwość stworzenia dużej ilości miejsca dla całej rodziny. Przy okrągłym stole można odrobinę manipulować z ilością dostępnych miejsc.

Stół z prostokątnym blatem - praktyczny mebel na lata

Prostokątny blat to praktyczne rozwiązanie, które sprawdza się zawsze i wszędzie. Wiele stołów z prostokątnym blatem można również w wygodny sposób rozłożyć. To doskonała opcja dla osób, które często urządzają przyjęcia bądź rodzinne spotkania w swoim domu. Dodatkowo, stół z prostokątnym blatem doskonale dopasuje się do każdego rodzaju aranżacji. Sprawdzi się zarówno w nowoczesnych, jaki i nieco bardziej klasycznych wnętrzach.

Blat - idealny do salonu z aneksem kuchennym

Blat to idealne rozwiązanie dla kuchni połączonej z salonem. Oprócz tego, że dobrze wygląda, to jeszcze pozwala oddzielić strefę kuchenną od salonowej. To nie tylko praktyczne, ale również bardzo praktyczne rozwiązanie.

źródło: pieknydom24.pl

pieknydom24
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe