piękny dom - twitterpiękny dom - facebookpiękny dom - linkedinpiękny dom - instagram
Beckers o trendach kolorystycznych na 2023 rok

Beckers o trendach kolorystycznych na 2023 rok

WYKOŃCZENIE / Farby i lakiery / 2023-04-28 12:21:58

Nuta nowoczesności w połączeniu z modną klasyką, mocne akcenty i dyskretny urok elegancji - taki jest właśnie styl tegorocznych trendów Beckers. Trzy palety kolorów: ujmująca świeżością i prostotą Light Space, porywająca pozytywną energią Playful Spirit oraz emanująca spokojem Soft Harmony – to  propozycje, które pozwalają stworzyć unikatowe wnętrza nawiązujące do najnowszych trendów, a jednocześnie pozostawiające uchyloną furtkę przyszłemu pragnieniu zmiany. Przepisem na taką otwartość, łączącym wszystkie trzy rodziny kolorów, jest wykorzystanie stonowanych barw na ścianach i dużych powierzchniach, zaś silniejszych akcentów kolorystycznych  na meblach, listwach czy innych detalach. Dzięki temu łatwiej dokonać kolejnej przemiany.

Polecane sklepy

allegro

Prostota i światło we wnętrzach pozwalają na stworzenie bezpiecznej przystani zapewniającej spokój i odpoczynek dla umysłu. Nieprzeładowana dodatkami aranżacja, w której wszystko ma swoje miejsce, zapewnia poczucie uporządkowania i czystości. Taka właśnie jest paleta barw Beckers Light Space. Delikatne szarości i beże oraz kość to kolory, dzięki którym wykreujesz wnętrze sprzyjające refleksji, a przy tym pełne elegancji.

Nasycone ciepłe kolory będące przewodnikiem po charakternej, ale pełnej dobrej energii osobowości to rodzina kolorów Playful Spirit. Barwne akcenty, jak cukierkowy róż czy ciemny jak wody Nilu niebieski, w otoczeniu pasteli o różnym stopniu nasycenia, pozwalają opowiedzieć szczęśliwą historię. To pełna dobrych wspomnień opowieść, wyrażonych za pomocą kolorów, pamiątek i sztuki na ścianach. Widoczna jest w niej radość zabawy formą, fakturą i odcieniem. To jednocześnie ciepła paleta przyciągających wzrok kolorów, które tworzą miejsce przyjazne i sprzyjające inspiracji.

Rodzina Soft Harmony to barwy kojącej harmonii i bezpiecznej domowej oazy. Jest to zestaw otulających ponadczasowych kolorów ziemi: ciemniejszych beżów, rudości i szarości. To kolory dla osób, które lubią jasne, świeże przestrzenie, jednak delikatne pastele są dla nich mało dynamiczne i nie dość ciekawe. Paleta kolorów Sotf Harmony wprowadza we wnętrzach pewną dozę życia i ruchu, a jednocześnie tworzy spokojną i uporządkowaną przystań, gdzie można się zatrzymać w atmosferze sprzyjającej regeneracji.

źródło: pieknydom24.pl

pieknydom24
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe