piękny dom - twitterpiękny dom - facebookpiękny dom - linkedinpiękny dom - instagram
Bateria umywalkowa KLUDI MX XXL

Bateria umywalkowa KLUDI MX XXL

AKCESORIA / Baterie łazienkowe / 2012-01-27 11:30:00

KLUDI MX XXL, nowy model w serii KLUDI MX, ma korpus o regulowanej wysokości, co stwarza sporą przestrzeń przydatną podczas napełniania naczyń czy mycia włosów. Tu forma nie ustępuje funkcji, a estetyka nie dominuje nad praktycznością.W baterii KLUDI MX XXL oba te aspekty są wyważone i połączone w sposób przemyślany i perfekcyjny.

Polecane sklepy

allegro

Element regulacyjny jest w pozycji wyjściowej zupełnie niewidoczny, toteż KLUDI MX XXL na pierwszy rzut oka niczym nie różni się od baterii umywalkowych z serii KLUDI MX. Korpus można podciągnąć do góry bez wysiłku jednym ruchem ręki, a potem równie łatwo przywrócić do pozycji wyjściowej.Po naciśnięciu blokady bateria opada, następnie należy ją zamortyzować, dociskając do umywalki. Korzystanie z tej baterii jest całkowicie bezpieczne, ponadto nie ma ryzyka uszkodzenia umywalki. Dodatkowym udogodnieniem jest s-pointer - innowacyjny perlator firmy KLUDI, w który wyposażona jest nowa bateria. Pozwala on regulować kąt wypływającej wody bezpośrednio przy wylewce bez dodatkowego przegubu kulowego i nieestetycznych zmian w wyglądzie baterii.

[[[zdjecie,216,prawa]]]Korpus baterii, choć ruchomy, jest bardzo stabilny - nie skręca się ani nie obraca. Mechanizm nie wymaga szczególnej konserwacji, a czyszczenie baterii odbywa się podobnie jak w przypadku innych produktów KLUDI. Montaż także nie nastręcza trudności - KLUDI MX XXL instaluje się jak każdą inną baterię z gwintowanym trzpieniem. Dostępna jest bez automatycznego korka, w kolorze chrom.

 

źródło: kludi/pieknydom24.pl

pieknydom24
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe