piękny dom - twitterpiękny dom - facebookpiękny dom - linkedinpiękny dom - instagram
ATLAS KONCENTRAT DO SILNYCH ZABRUDZEŃ CEMENTOWYCH
ATLAS KONCENTRAT DO SILNYCH ZABRUDZEŃ CEMENTOWYCH

ATLAS KONCENTRAT DO SILNYCH ZABRUDZEŃ CEMENTOWYCH

WYKOŃCZENIE / Chemia budowlana / 2021-02-23 10:30:30

Usuwanie zabrudzeń cementowych po przeprowadzonych pracach remontowych jest niezwykle trudne lub nawet niemożliwe bez specjalistycznych środków chemicznych. W tym wymagającym procesie doskonale sprawdzi się ATLAS KONCENTRAT DO SILNYCH ZABRUDZEŃ CEMENTOWYCH – produkt, który skutecznie czyści i jest bezpieczny dla powierzchni.

Polecane sklepy

PraktikerBricomanLeroy MerlinLeroy MerlinCastoramaBrico DepotIKEA

Różnorodne możliwości

ATLAS KONCENTRAT DO SILNYCH ZABRUDZEŃ CEMENTOWYCH to produkt rekomendowany do czyszczenia zabrudzeń po bieżących pracach budowlanych i remontach, jak również  do porządkowania dawno zapomnianych powierzchni. Idealnie sprawdza się jako środek do usuwania pozostałości na bazie zapraw mineralnych wykorzystywanych do tynkowania, murowania, ocieplania budynków, wykonywania podkładów podłogowych czy przyklejania i fugowania płytek. Jest niezastąpiony, gdy konieczne jest usunięcie zadawnionych pozostałości: cementowych i cementowo-wapiennych zapraw tynkarskich, fug i klejów cementowych, gipsu, wykwitów solnych i wapiennych oraz plam z rdzy. Produkt ma formę koncentratu, dzięki czemu jest niezwykle wydajny i uniwersalny. W wersji nierozcieńczonej może usuwać nawet bardzo ciężkie zabrudzenia, a po rozcieńczeniu z wodą – te mniejsze.

Bezpieczny dla czyszczonych powierzchni

ATLAS KONCENTRAT DO SILNYCH ZABRUDZEŃ CEMENTOWYCH bez obaw może być stosowany do takich powierzchni jak glazura, terakota, gres szkliwiony, gres przemysłowy, klinkier. Zalecany jest również do bezpiecznego czyszczenia narzędzi i urządzeń, na których doszło do zaschnięcia zapraw mineralnych, jak betoniarki, mieszadła, kielnie czy pace.

Nowa linia produktów

Środki czyszczące, impregnujące i pielęgnujące ATLAS, to zestaw produktów zarówno dla fachowców, jak i do stosowania w warunkach gospodarstw domowych. Dzięki wyjątkowym właściwościom są bezkonkurencyjne i znajdują zastosowanie tam, gdzie potrzebne jest uzyskanie wyjątkowego efektu bez obaw o uszkodzenie powierzchni. Więcej informacji na temat ATLAS KONCENTRAT DO SILNYCH ZABRUDZEŃ CEMENTOWYCH oraz innych nowych produktów znaleźć można na www.atlas.com.pl.

ATLAS KONCENTRAT DO SILNYCH ZABRUDZEŃ CEMENTOWYCH dostępny jest w plastikowych pojemnikach o pojemności 1l i 5l.

źródło: pieknydom24.pl

pieknydom24
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe