piękny dom - twitterpiękny dom - facebookpiękny dom - linkedinpiękny dom - instagram
ATLAS czyste fugi – łatwe i szybkie czyszczenie spoin cementowych

ATLAS czyste fugi – łatwe i szybkie czyszczenie spoin cementowych

WYKOŃCZENIE / Chemia budowlana / 2019-08-13 12:38:20

Czyszczenie fug w powszechnej opinii nie należy do zadań łatwych. Jest czasochłonne, a jego rezultaty bywają dalekie od oczekiwanych. Rozwiązaniem idealnym jest ATLAS CZYSTE FUGI, innowacyjny produkt, dzięki któremu spoiny będą czyste tak, jak w dniu ich wykonania.

Polecane sklepy

PraktikerBricomanLeroy MerlinLeroy MerlinCastoramaBrico DepotIKEA

Idealny do gospodarstwa domowego

ATLAS czyste fugi  to preparat, który z łatwością radzi sobie z zabrudzeniami na fugach, które czasem powstawały przez lata. Czyszczenie tego rodzaju powierzchni bywa karkołomne ze względu na charakterystykę spoin cementowych, które często są chropowate i łatwo brudzące się.

Nowy produkt ATLAS czyste fugi to recepta na problemy z brudnymi fugami cementowymi. Po jego aplikacji fuga dostaje nowe życie, dodatkowo po jej wyczyszczeniu rekomendujemy impregnację ATLAS impregnat do fug i płytek  Dzięki tak kompleksowemu działaniu spoina pozostanie estetyczna przez bardzo długi czas. Wystarczy nanieść ATLAS  czyste fugiI na zabrudzoną powierzchnię i odczekać 5 minut i z pomocą szczoteczki czy gąbki usunąć zabrudzenie z fugi.

Nowa linia produktów

Środki czyszczące, impregnujące i pielęgnujące ATLAS to zestaw 15 produktów zarówno dla fachowców, jak i do stosowania w warunkach gospodarstw domowych. Dzięki wyjątkowym właściwościom są bezkonkurencyjne i znajdują zastosowanie tam, gdzie potrzebne jest uzyskanie wyjątkowego efektu bez obaw o uszkodzenie powierzchni.

Więcej informacji na temat ATLAS czyste fugi I oraz innych nowych produktach znaleźć można na www.atlas.com.pl.

ATLAS czyste fugi dostępny jest w wygodnym opakowaniu z atomizerem o pojemności 0,5 litra w cenie ok. 30 zł. Można go znaleźć w Punktach Partnerskich Atlas i najlepszych sieciach marketów na terenie całej Polski.

źródło: pieknydom24.pl

pieknydom24
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe