piękny dom - twitterpiękny dom - facebookpiękny dom - linkedinpiękny dom - instagram
Armatura Jasmin – delikatność w nowoczesnym wydaniu

Armatura Jasmin – delikatność w nowoczesnym wydaniu

AKCESORIA / Baterie łazienkowe / 2021-04-30 12:06:53

Armatura z kolekcji Jasmin to propozycja łącząca w sobie delikatne kształty z tradycyjnymi formami i szczyptą nowoczesności. Dostępna zarówno w klasycznym wykończeniu w błyszczącym chromie, jak i efektownej, matowej czerni, linia ta oferuje szeroki wachlarz funkcjonalnych baterii łazienkowych, dzięki czemu możesz być pewien, że wszystkie elementy wystroju łazienki będą idealnie do siebie pasować.

Polecane sklepy

Leroy MerlinIKEA

Kolekcja Jasmin to linia nowoczesnych baterii łazienkowych o stosunkowo delikatnym charakterze. Pozbawione ostrych krawędzi, rogów i kątów prostych kształty sprawdzą się w szeregu współczesnych aranżacji. W kolekcji znalazły się zarówno baterie umywalkowe o standardowej wysokości, jak i z podwyższonym korpusem, które doskonale pasować będą do stylowych umywalek nablatowych. Baterie te, podobnie jak baterie wannowe Jasmin, wyposażone zostały w aeratory, które z jednej strony doskonale napowietrzają strumień i sprawiają, że jest równomierny i miękki, a z drugiej zmniejszają zużycie wody i Twoje rachunki, a przy okazji są przyjazne środowisku.

W przypadku baterii wannowych, zastosowaliśmy wygodny, ruchomy aerator, dzięki czemu skierujesz strumień w wybranym kierunku, a jego silikonowa powierzchnia pozwala szybko i łatwo usunąć kamienny osad. Wśród baterii wannowych Jasmin wyróżnia się bateria wannowa 3-otworowa, która pozwala na zamontowanie poszczególnych elementów w wygodnym ułożeniu i w obudowie wanny lub poza nią.

Ciekawym rozwiązaniem w ramach kolekcji armatury łazienkowej Jasmin są także baterie podtynkowe (umywalkowa oraz dwa modele natryskowe - z przełącznikiem funkcji lub bez) oraz nowoczesna deszczownia z baterią termostatyczną – w wersji chromowanej z wygodną ruchomą wylewką, która składa się do boku, by zapewnić Ci jeszcze większy komfort kąpieli oraz w wykończeniu nero, stanowiąca dopełnienie dla pozostałych elementów łazienki w tym samym kolorze. Bateria termostatyczna ze specjalną blokadą bezpieczeństwa, zabezpiecza przed przypadkowym ustawieniem temperatury wody wyższej niż komfortowe 38˚C, a w konsekwencji przed poparzeniem.

Na uwagę zasługuje także niezwykle komfortowa, estetyczna, a przede wszystkim wielofunkcyjna podtynkowa bateria bidetowa typu bidetta, która dzięki długiemu wężowi nie tylko pozwoli na utrzymanie higieny, ale także okaże się niezwykle pomocna w dokładnym umyciu toalety czy napełnieniu wysokich naczyń wodą (konewki, wazonu, wiadra).

O ile armatura Jasmin o klasycznym, chromowanym wykończeniu sprawdzi się w każdego rodzaju łazienkowej aranżacji, to linia Jasmin Nero z niepowtarzalną, a jednocześnie trwałą i efektowną matową powłoką w kolorze głębokiej czerni, zachwyci miłośników industrialnych wnętrz. Baterie i deszczownie będą stanowiły mocny akcent w każdej łazience, kontrastując z białą ceramiką, a także doskonale współgrać będą z drewnianymi blatami, betonowymi podłogami czy surową powierzchnią kamiennych płytek. Jeśli dodasz do tego delikatnie zaokrąglone linie kolekcji Jasmin, otrzymasz stylowe, organiczne kształty, które będą idealną bazą do stworzenia domowej oazy relaksu.

źródło: pieknydom24.pl

pieknydom24
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe