piękny dom - twitterpiękny dom - facebookpiękny dom - linkedinpiękny dom - instagram
ArciTech - system szuflad stworzony z myślą o przyszłości

ArciTech - system szuflad stworzony z myślą o przyszłości

JADALNIA / Meble / 2014-08-25 13:31:00

Konsumenci bardzo szybko przyzwyczajają się do rozwiązań, które ułatwiają im życie, z czasem traktując je jako standard. Oczekują tym samym, że kolejny telefon komórkowy, samo-chód czy mebel, będzie wyposażony w nową, jeszcze lepszą funkcjonalność. To dlatego producenci już dziś tworzą roz-wiązania, które spełnią wymagania jutra. Taki jest właśnie system szuflad ArciTech firmy Hettich.

Polecane sklepy

Leroy MerlinIKEAHauz

Kupując samochód, często przesiadamy się na wyższy model, a przynajmniej decydujemy się bogatsze wyposażenie. Podobnie jest z każdym innym produktem, w tym także meblami. - To, co niegdyś było nowością, obecnie jest standardem, a klienci wciąż czekają na więcej. Kupując kolejne meble kuchenne z pewnością zapytają sprzedawcę o jeszcze bardziej komfortowe szuflady, które oprócz nowoczesnego design zapewniają możliwość indywidualnego zagospodarowania ich wnętrza, jeszcze bardziej stabilne i wytrzymałe prowadnice - mówi Joanna Nowak, specjalista ds. marketingu firmy Hettich Polska.

Odpowiedzią niemieckiego producenta na wyzwania przyszłości w zakresie techniki kuchennej są wprowadzone na rynek szuflady ArciTech. Innowacją, która niezwykle podnosi komfort użytkowania ArciTech jest zgrany duet prowadnic Actro o profilu pryzmatycznym. To niespotykane dotąd na rynku rozwiązanie sprawia, że szuflada obciążona słoikami, puszkami czy teczkami z dokumentami, prowadzi się niezwykle lekko i płynnie.

- Zaobserwowaliśmy, że w ostatnich latach szuflady stają się miej-scem przechowywania bardzo ciężkich produktów, dlatego nowa generacja szuflad ArciTech jest dostępna także w wersji dla ob-ciążeń do 80 kg. Takiej mocy nie miały dotąd żadne systemy do-stępne na rynku - mówi Rafał Płochow, Business Development Manager Hettich Polska.

Nawet tak ekstremalnych obciążeniach, szuflada prowadzi się niezwykle lekko, całkowicie wysuwa i wykazuje bardzo wysoką stabilność boczną. - Udało nam się osiągnąć takie parametry, dzięki niezwykłej pre-cyzji dopasowania poszczególnych elementów i wprowadzenia nowatorskich rozwiązań, które pozwalają na tworzenie szerokich szuflad o niezwykle wysokiej wytrzymałości, bez użycia dodatko-wych stabilizatorów, utrudniających często montaż - dodaje Rafał Płochow.

W opracowaniu nowych rozwiązań dla firmy Hettich niezwykle przydatna okazała się opinia montażystów mebli kuchennych, którzy zauważyli, że prócz wysokiej jakości i trwałości prowadnic szuflad, niezwykle ważny jest dla nich łatwy montaż, bez konieczności wykorzystywania wielu narzędzi i dokonywania dodatkowych nawierceń w szafkach. Idealnym rozwiązaniem okazała się koncepcja jednej platformy produktowej Hettich, czyli kompletny system doskonale spasowanych elementów szuflady. Ich połączenie ze sobą jest niezwykle proste (przy użyciu jednego narzędzia), precyzyjne i szybkie a także - co jest szczególnie ważne dla klienta docelowego - nie tworzy bałaganu na miejsca montażu. Ponad to, w każdej chwili można zmodyfikować szufladę, np. zastępując relingi boczne szklanymi podwyższeniami DesignSide, bez dokonywania jakichkolwiek zmiany w gotowych już meblach.

Koncepcja platformy nie tylko ułatwiła montaż, ale także usprawniła system zamawiania kompletnego systemu szuflad w hurtowni. W przypadku ArciTech możliwy jest indywidualny dobór różnej wysokości szuflad, dopasowanie boków (reling, TopSide lub DesignSide) i wybór ciekawej kolorystyki. Mimo takiej szerokiej gamy komponentów, zamawiając system ArciTech, kupujący mo-że skorzystać z uproszczonej opcji zamawiania, podając tylko dwa numery w zamówieniu: prowadnicę Actro (dobierając obciążenie na 40, 60 lub 80 kg) oraz komplet pozostałych elementów tworzących szufladę, oznaczonych jednym numerem magazynowym.

- Stworzenie przez Hettich prostego systemu zamawiania szuflad ułatwia także logistykę w hurtowni oferującej ArciTech. Dzięki bezbłędnej kompletacji unika się reklamacji, konieczności wymia-ny poszczególnych elementów i bałaganu na magazynie - wyjaśnia Rafał Płochow, który jest przekonany, że dzięki innowacyj-nym rozwiązaniom w zakresie jakości i funkcjonalności a także logistyki, ArciTech stanie się wiodącym rozwiązaniem zarówno w meblach kuchennych, łazienkowych, jak i pokojowych.- System szuflad ArciTech to rozwiązanie niezwykle prestiżowe nie tylko ze względu na funkcjonalność, lecz także nowoczesny design, estetykę wykonania. To wszystko sprawia, że spełni najbardziej wyszukane oczekiwania klientów - dodaje.

źródło: hettich/pięknydom24.pl

pieknydom24
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe