piękny dom - twitterpiękny dom - facebookpiękny dom - linkedinpiękny dom - instagram
AKPO: Innowacja w minimalistycznej formie- WK-9 Crystal

AKPO: Innowacja w minimalistycznej formie- WK-9 Crystal

KUCHNIA / Kolekcje sprzętów agd / 2020-09-30 10:58:25

Firma Akpo, polski producent okapów oraz płyt ceramicznych i indukcyjnych, poszerzyła swoją ofertę, prezentując modernistyczny model okapu WK-9 Crystal. Reprezentuje on innowacyjne podejście do tematu okapów, zachwycając designem, szklanymi frontami i nieprzemijającym minimalizmem.

Polecane sklepy

Leroy MerlinIKEA

Okap WK-9 Crystal wykonany jest z czarnej blachy malowanej proszkowo oraz bezpiecznego szkła hartowanego. Materiały, z których został wykonany, gwarantują przede wszystkim łatwą i szybką konserwację, nie wspominając już o elemencie estetycznym produktu. Szklane fronty oraz smukły kształt będą idealnie komponowały się z całym wnętrzem, nadając mu niepowtarzalnego szyku i elegancji w modernistycznym stylu.

Czarny kolor okapu sprawia, że będzie pasował do wielu nowoczesnych aranżacji kuchennych przestrzeni. Jego niezaprzeczalną zaletą jest wariantywność pracy – może służyć zarówno jako wyciąg, jak i pochłaniacz. Wyposażony jest również w timer. Okapem można zdalnie sterować za pomocą pilota, co ułatwia obsługę całego urządzenia. Dodatkową funkcją jest dodawana do zestawu półka z możliwością zamontowania, która może służyć jako miejsce do przechowywania przypraw i akcesoriów kuchennych, które chcemy mieć pod ręką.

W okapie zamontowane jest energooszczędne, liniowe oświetlenie LED 3 x 2,8 W, które znajduje się także po jego bokach. Taka moc pozwala na precyzyjne doświetlenie przestrzeni roboczej. Maksymalna wydajność, jaką osiąga na najwyższym biegu to 605 m3/h. Nominalne zapotrzebowanie na energię turbiny wynosi od 430 m3/h do 800 m3/h. Wszystkie te właściwości sprawiły, że okap osiągnął klasę energetyczną B.

źródło: pieknydom24.pl

pieknydom24
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe