piękny dom - twitterpiękny dom - facebookpiękny dom - linkedinpiękny dom - instagram
Abeto – nowoczesna interpretacja klasyki w salonie i jadalni

Abeto – nowoczesna interpretacja klasyki w salonie i jadalni

MEBLE / Meble / 2022-08-31 13:02:50

Klasyczna elegancja nigdy nie wychodzi z mody. By jednak urządzić stylowy salon, czy jadalnię nie trzeba od razu sięgać po bogato zdobione formy i ciężkie bryły mebli. Nowoczesna interpretacja klasycznego wzornictwa urzeka elegancką harmonią oraz
ponadczasowym charakterem, czego dowodem jest kolekcja mebli Abeto z oferty marki Kler.

Polecane sklepy

allegroHauz

Kolekcja Abeto to przede wszystkim rzemieślniczy kunszt, z jakim wykonano wchodzące w jej skład meble dedykowane do salonu oraz jadalni. Elementarność łączy się w parze z powściągliwością dekoracji – powierzchnie frontów w fornirze z naturalnego dębu ożywia geometryczny rysunek subtelnych frezowań w jodełkę. Zinterpretowana na nowo francuska jodełka dodaje im ponadczasowego charakteru, wpisując kolekcję także w aktualne trendy wzornicze. Fronty mebli wykonane są w fornirze dębowym i dostępne w dwóch wersjach kolorystycznych – jasnym (dąb naturalny) lub ciemno wybarwionym (dąb onyx).

Meble do salonu i jadalni Abeto marki Kler oferują szereg możliwości aranżacyjnych nie tylko dzięki różnym wersjom kolorystycznym wykończenia, ale też szerokiej ofercie brył. W kolekcji salonowej dostępne są zarówno niskie komody RTV (dwa modele) z centralną niszą, przewidziane pod wiszący telewizor, jak i wyższe komody (3- lub 4-drzwiowe) oraz wysoka witryna z asymetrycznymi przeszkleniami. Także meble do jadalni są godne uwagi. Zaprojektowano je starannie, łącząc prostotę form z wygodą. Stół z solidn ym blatem jest mocno wsparty na skośnych nogach, zwężanych ku dołowi. Komody z wewnętrzną szufladą, mogą być w pełni zamknięte albo częściowo przeszklone z efektownym oświetleniem LED. Całość uzupełnia piękny 4-drzwiowy kredens, który przyciąga wzrok charakterystycznymi dla całej kolekcji żłobieniami ze wspomnianym już wzorem chévron.

źródło: pieknydom24.pl

pieknydom24
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe