piękny dom - twitterpiękny dom - facebookpiękny dom - linkedinpiękny dom - instagram
Zlewozmywak i bateria kuchenna KWC ONO

Zlewozmywak i bateria kuchenna KWC ONO

KUCHNIA / Systemy kuchenne / 2017-10-27 08:45:00

KWC ONO to linia produktów praktycznych i subtelnych, które dyskretnie pozostają w gotowości do swoich zadań. Czysta, prosta forma zlewozmywaka ma ciekawe wykończenie - krawędź funkcjonalną, która w zestawie ze specjalnie zaprojektowanymi akcesoriami tworzy dodatkową, praktyczną przestrzeń do pracy na wielu poziomach. Z myślą o ergonomii pracy w kuchni, zlewozmywaki KWC ONO mają niewidoczny przelew, a kwadratowa maskownica odpływu wody wygląda zawsze elegancko i szlachetnie. 

Polecane sklepy

Leroy MerlinIKEA

Baterie z linii ONO wykorzystują innowacyjne rozwiązania, takie jak elastyczny wąż highflex®., którym można swobodnie poruszać w dowolnym kierunku, a w stanie spoczynku powraca do oryginalnego kształtu. Delikatny z pozoru uchwyt sterowania przepływem wody wykonany jest ze stali chirurgicznej, która zachowuje swój wygląd i połysk przez lata, nawet bardzo intensywnej eksploatacji.

Uniwersalna funkcjonalność baterii spełnia zróżnicowane potrzeby domowników, a stal szlachetna i szwajcarska precyzja wykonania gwarantują doskonały wygląd i niezawodność. Pragmatyczne podejście do doskonałości jest w przypadku produktów z linii KWC ONO widoczne w detalach wykonania i wykończenia każdego z urządzeń.

źródło: kwc/pieknydom24.pl

pieknydom24
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe