piękny dom - twitterpiękny dom - facebook
Zaskakująca wszechstronność - nowa toaleta myjąca Geberit AquaClean Tuma

Zaskakująca wszechstronność - nowa toaleta myjąca Geberit AquaClean Tuma

AKCESORIA / Armatura sanitarna / 2017-05-16

Nowość na polskim rynku — toaleta myjąca Geberit AquaClean Tuma, to kompaktowe uniwersalne rozwiązanie dla każdego wnętrza. Dopracowana i przemyślana koncepcja produktu łączy w sobie proste i eleganckie wzornictwo z zaawansowaną technologią. Toaleta Geberit AquaClean Tuma jest dostępna także jako deska myjąca, nakładana na istniejącą już miskę ceramiczną. Nowe urządzenie, zapewniające możliwość montażu w połączeniu z różnymi elementami, zostało zaprojektowane przez Christopha Behlinga i jest dostępne w Polsce od kwietnia 2017.

„Prosta i przemyślana toaleta myjąca Geberit AquaClean Tuma kryje w sobie poczucie elegancji“ - tak mieszkający w Londynie, renomowany projektant Christoph Behling, szef zespołu projektowego producenta luksusowych zegarków TAG Heuer, wypowiedział się o swoim ostatnim projekcie zrealizowanym dla firmy Geberit. Jest on także autorem projektu luksusowej toalety myjącej Geberit AquaClean Mera, wprowadzonej na rynek w 2015 roku. „Projektując toaletę Geberit AquaClean Tuma, chodziło mi także o uzyskanie spójnej linii wśród wszystkich toalet myjących Geberit AquaClean, by użytkownik mógł zawsze powiedzieć: to jest toaleta myjąca Geberit, a zatem posiada wszystkie zalety produktów tej marki“ - wyjaśnia Behling. W ten sposób Geberit, wprowadzając na rynek produkt Geberit AquaClean Tuma, doskonale uzupełnił i wzbogacił dotychczasową paletę toalet myjących pasujących do każdego domu.

Komfortowe wyposażenie

Dzięki modelowi Geberit AquaClean Tuma na rynku pojawi się komfortowa toaleta myjąca, łącząca w sobie wiele funkcji, znanych i cenionych już w innych modelach toalet myjących Geberit AquaClean, dodatkowo w bardzo atrakcyjnej cenie. „Udało nam się uniknąć przy projektowaniu Geberit AquaClean Tuma jakichkolwiek kompromisów” - podkreśla Christoph Behling. Model ten jako kompleksowe rozwiązanie oferuje, oprócz technologii natrysku WhirlSpray i modułu usuwania zapachów, także bezkołnierzową miskę ceramiczną Rimfree®, a także zapewniający stale ciepłą wodę podgrzewacz przepływowy (zaprojektowany specjalnie do twardej wody), ergonomiczną i podgrzewaną deskę toaletową, suszarkę z ciepłym powietrzem oraz intuicyjny pilot. Latem tego roku w ofercie firmy Geberit pojawi się aplikacja mobilna umożliwiająca obsługę toalety myjącej za pomocą smartfona. To uzupełnienie zdalnej obsługi, które zostanie wzbogacone o dodatkowe funkcje.   [[[zdjecie,11593,duze]]]

Wszechstronne zastosowanie

Toaleta myjąca Geberit AquaClean Tuma zachwyca nie tylko dzięki komfortowym funkcjom. To uniwersalne i kompaktowe rozwiązanie perfekcyjnie pasujące do łazienki w każdym stylu. Wszystko to dzięki prostemu i eleganckiemu wzornictwu oraz wyjątkowo smukłej i płaskiej formie. Ogromną zaletą jest możliwość elastycznego łączenia jej z innymi elementami. Dzięki płycie ozdobnej, dostępnej w różnych wariantach kolorystycznych i materiałowych, nowa toaleta myjąca może być harmonijnie komponowana z Geberit Monolith i indywidualnie dobrana do konkretnego wystroju łazienki. W ten sposób toaleta myjąca Geberit AquaClean Tuma podkreśla walory estetyczne nawet małych łazienek, tworząc w nich prawdziwą oazę komfortu.

Elastyczność

Oprócz kompleksowej instalacji dostępna jest także deska myjąca do montażu na zainstalowanych już miskach ceramicznych. „Rozwiązanie to zapewnia dużą elastyczność osobom, które również chciałyby mieć w swoim mieszkaniu toaletę myjącą“ - tak przemyślaną koncepcję tego produktu komentuje Christoph Behling. Deska myjąca posiada te same funkcje co rozwiązanie kompleksowe i może być odpowiednio dopasowana do zainstalowanych wcześniej misek ceramicznych. Można łatwo i w nieskomplikowany sposób zamontować deskę myjącą, bez konieczności przeprowadzania dużego remontu. Dlatego też deska myjąca jest idealnym i bardzo elastycznym rozwiązaniem adresowanym do wszystkich osób zainteresowanych poprawą wyglądu swojej łazienki i zapewnieniem sobie wyjątkowego poczucia czystości.

źródło: geberit/pięknydom24.pl