piękny dom - twitterpiękny dom - facebookpiękny dom - linkedinpiękny dom - instagram
ZAJC - reczne wykonanie elementów i detali kuchni

ZAJC - reczne wykonanie elementów i detali kuchni

KUCHNIA / Meble / 2018-02-20 12:29:00

Prawdziwy luksus mebli tkwi w detalach, które nierzadko wykonywane są ręcznie. Wiele elementów kuchni marki ZAJC powstaje w ten nieosiągalny dla najlepszych maszyn sposób. Rezultatem jest szczególna precyzja „szytych na miarę” mebli.

Polecane sklepy

Leroy MerlinIKEA

- Wysokiej klasy wyposażenie wnętrz łączy w sobie jakość projektu, materiałów i wykończenia. Jednak niewiele marek oferuje rozwiązania wykonywane ręcznie. Co prawda ten sposób produkcji ogranicza ilość wypuszczanych na rynek mebli, jednak znacząco podnosi ich jakość. Dlatego wiele elementów naszych kuchni powstaje właśnie w taki sposób, rękami doświadczonych specjalistów - mówi Justyna Zajc, współwłaścicielka firmy ZAJC.

I tak frezowane przez maszyny fronty modelu Z4 swój finalny kształt, zgodny ze wzorcem zagięcia frontu, zawdzięczają ręcznemu szlifowaniu papierami ściernymi o różnej granulacji. Podobnie szlifowane są wszystkie metalowe elementy kuchni. Inny przykład to organizery do szuflad wykonane z drewna dębowego, których podziały można swobodnie regulować za pomocą ruchomych stalowych przegródek. Ten wyrafinowany element wyposażenia każdorazowo wykonywany jest na indywidualne zamówienie.

Kolejnym etapem jest składnie mebli, które również odbywa się ręcznie, dzięki temu stale kontrolowana jest ich jakość. Finalny model jest zatem nie tylko idealnie dopasowany do potrzeb użytkownika i aranżacji całości wnętrza, ale również wykonany z wyjątkową precyzją w każdym detalu. W meblach marki ZAJC znajdują się elementy wykonane wyłącznie w Europie.

źródło: zajc/pięknydom24.pl

pieknydom24
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe