piękny dom - twitterpiękny dom - facebook
ZAJC - model kuchni Z1

ZAJC - model kuchni Z1

KUCHNIA / Meble / 2017-03-29

Czysta architektoniczna forma kuchni Z1 jest doskonałą bazą dla wyszukanych materiałów wykończeniowych. Wyrazisty blat odwzorowujący rysunek kamienia ciekawie przełamuje minimalistyczny charakter mebli.

Jednym z trendów, które pojawiły się w meblach kuchennych są blaty z kamieni  o mocnym rysunku lub z kompozytów je imitujących. Rozwiązanie to znajdziemy w  modelu kuchni Z1 marki Zajc, w którym blat wyspy kuchennej wykonany jest z najnowszego materiału Dekton Aura. Uwagę zwraca mocny wzór odtwarzający rysunek marmuru clacatta. Intensywny rysunek szarych „żył” doskonale komponuje się z minimalistyczną formą mebli, którą nadają wyważone proporcje  i geometrycznym podziały. Jednolity, lekki charakter zabudowy podkreślają bezuchwytowe fronty wyspy i wysokiej zabudowy wykończone w białym błyszczącym lakierze. 

Kuchnia Z1 to najbardziej oszczędny w formie i jednocześnie cieszący się największą popularnością model marki Zajc. Odpowiednio dobrane materiały podkreślają neutralność kuchni lub przeciwnie - eksponują rysunek poszczególnych płaszczyzn i nadają modelowi indywidualne cechy.

źródło: zajc/pieknydom24.pl