piękny dom - twitterpiękny dom - facebookpiękny dom - linkedinpiękny dom - instagram
Zabezpieczanie metalowych elementów z Jedynką

Zabezpieczanie metalowych elementów z Jedynką

WYKOŃCZENIE / Farby i lakiery / 2018-05-21 11:15:48

Metal jest jednym z najbardziej trwałych surowców, dlatego często wykorzystywany jest do tworzenia dekoracji czy elementów wyposażenia ogrodu. By mógł długo stanowić efektowną ozdobę przydomowej przestrzeni, warto zapewnić mu dodatkową ochronę. Produkty marki Jedynka przeznaczone do malowania metalowych powierzchni, takich jak wykonane ze stali przęsła ogrodzenia czy stalowe balustrady, zapewnią im nie tylko piękny kolor i wygląd, ale także odporność na negatywne działanie warunków atmosferycznych. W ten sposób wokół domu stworzymy czarujące otoczenie, które będzie cieszyć przez wiele sezonów.

Polecane sklepy

Leroy MerlinIKEA

Decyzja o malowaniu metalowych części ogrodowej architektury często jest warunkowana względami funkcjonalnymi, ale nie bez znaczenia pozostaje walor estetyczny. Dzięki Jedynka Deco & Protect Drewno i Metal za jednym pociągnięciem pędzla można połączyć oba te aspekty. Szybkoschnąca emalia akrylowa tworzy powłokę wytrzymałą na podwyższone temperatury i jest dostępna w 15 gotowych kolorach, które pozwolą stworzyć najmodniejsze aranżacje. Pomalowanie balustrady balkonowej na żółty odcień „Dzień pełen słońca” wywoła uśmiech na twarzy nawet w pochmurne dni, zaś kolor „Letnie niebo” będzie się pięknie prezentował na meblach ogrodowych, zachęcając do spędzania jak najwięcej czasu na świeżym powietrzu, bez obaw o możliwość wyblaknięcia kolorów.

Malując wykonane z metalu elementy trzeba pomyśleć o zabezpieczeniu ich przed korozją. W tym celu należy zastosować farbę podkładową Jedynka Antykorozyjna, która ochroni podłoże i zapewni większą wytrzymałość powłoki, a także lepszy wygląd emalii nawierzchniowej. Taki zabieg sprawi, że atrakcyjny efekt będzie można podziwiać przez wiele kolejnych lat.

źródło: pieknydom24.pl

pieknydom24
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe