piękny dom - twitterpiękny dom - facebook
Z okazji urodzin, 15 marca 2017 roku w sklepach Leroy Merlin w całej Polsce startuje WIELKA URODZINOWA LOTERIA

Z okazji urodzin, 15 marca 2017 roku w sklepach Leroy Merlin w całej Polsce startuje WIELKA URODZINOWA LOTERIA

/ 2017-03-13

„Przez ten czas pomogliśmy milionom Polaków zbudować, wyposażyć i urządzić domy i mieszkania. Z ogromną satysfakcją możemy powiedzieć, że w każdym polskim domu znajdzie się przynajmniej jeden produkt kupiony w Leroy Merlin. Tylko w ubiegłym roku   odwiedziło nas ok. 60 mln klientów, a przez 21 lat kilkaset mln. Nasz sukces jest sukcesem klientów, którzy nas zaakceptowali, pracowników, którzy dokładają starań, aby sprostać wymaganiom coraz bardziej wymagającego rynku oraz firm, które dostarczają nam dobrej jakości produkty. WIELKA URODZINOWA LOTERIA Leroy Merlin jest formą podziękowania wszystkim Polakom. To my w podziękowaniu za te wspólne lata rozdajemy prezenty naszym klientom i pracownikom.” - mówi Krzysztof Kordulewski, Prezes Zarządu Leroy Merlin Polska.

Z okazji urodzin już w dniu 15 marca 2017 roku w sklepach Leroy Merlin w całej Polsce startuje WIELKA URODZINOWA LOTERIA. Nasi klienci mogą wygrać:

  • Mieszkanie o wartości 270 000 zł
  • 5 samochodów Opel Meriva
  • 100 podwójnych biletów na mecz polskiej reprezentacji w piłkę nożną
  • 13 000 bonów na zakupy w Leroy Merlin.
  • Ponad 90 000 produktów z asortymentu Leroy Merlin

W sumie do wygrania jest ponad 100 000 nagród o wartości przekraczającej 2 mln zł. Jedynym warunkiem udziału w loterii jest dokonanie zakupu w sklepie Leroy Merlin o wartości minimum 50 zł. Szczegóły i regulamin dotyczące WIELKIEJ URODZINOWEJ LOTERII znajdują się na stronie www.leroymerlin.pl oraz w każdym sklepie Leroy Merlin.

WIELKIEJ URODZINOWEJ LOTERII towarzyszą oferty specjalne, promocje produktów i wiele innych atrakcji. Loteria potrwa do 23 kwietnia 2017. Warto w tych dniach odwiedzić sklepy Leroy Merlin, upolować okazję i pomóc szczęściu. Serdecznie zapraszamy!

źródło: lm/pieknydom24.pl