piękny dom - twitterpiękny dom - facebookpiękny dom - linkedinpiękny dom - instagram
Z granitu, czy drewna? Biała czy czarna? Przegląd kuchni od MOOVIN INTERIORS!

Z granitu, czy drewna? Biała czy czarna? Przegląd kuchni od MOOVIN INTERIORS!

KUCHNIA / Meble / 2021-02-09 10:51:37

Kuchnia sercem każdego domu – to powiedzenie cały czas aktualne i niezwykle trafne! Gdzie, jak nie w kuchni przygotowujemy posiłki pełne miłości, pijemy poranną kawę i spotykamy się z najbliższymi? Co zrobić, by to miejsce zyskało na jeszcze większej wyjątkowości? Zobaczcie propozycje aranżacji od MOOVIN INTERIORS!

Polecane sklepy

Leroy MerlinIKEA

Ale elegancko!

Jak kuchnia, to stół lub wyspa kuchenna, a do tego dużo miejsc do przechowywania i niezbędny sprzęt AGD. Jak dobrać kolorystycznie wszystkie elementy, by nie tylko tworzyły spójną całość, ale także robiły przysłowiowy efekt wow? Odpowiedź brzmi: to zależy! Zależy od tego, jaki styl panuje w naszym wnętrzu. Jeśli postawiliśmy na nowoczesną i elegancką aranżację, zadbajmy także o nią w kuchni. Nic tak nie dodaje elegancji, jak czerń, a luksusu – jak granit! Zatem dobrym pomysłem będzie kuchnia wykończona kamieniem. W przypadku jasnych wnętrz i aranżacji pełnych światła, gdzie kuchnia łączy się z salonem – wybierz beżowe lub białe fronty kuchenne. To dodatkowo rozświetli strefę dzienną i optycznie ją powiększy.

Łącz kolory!

A co powiesz na kuchnię w dwóch kolorach? Taka aranżacja doda charakteru Twojemu wnętrzu. Może przypadnie Ci do gustu biała, marmurowa wyspa kuchenna, w jej otoczeniu czarne fronty kuchenne kontrastujące i przełamujące aranżację? Pomysłów może być wiele, a wybór zawsze warto skonsultować z architektem, który zna się na rzeczy!

źródło: pieknydom24.pl

pieknydom24
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe