piękny dom - twitterpiękny dom - facebookpiękny dom - linkedinpiękny dom - instagram
Wypoczynek przez duże „W”

Wypoczynek przez duże „W”

MEBLE / Meble wypoczynkowe / 2017-10-09 10:44:00

Warto zastanowić się nad stwierdzeniem, że to kuchnia jest tętniącym życiem sercem domu. W naszej opinii to właśnie salon stanowi centrum każdego mieszkania. Miękkie narożniki, wygodne fotele i estetyczne wyposażenie dobrane pod nasz gust i styl sprawiają, że czujemy się wygodnie, komfortowo i bezpiecznie.

Polecane sklepy

Leroy MerlinIKEA

Wiemy, że wybór mebli do salonu ma znaczenie, a jego aranżacja wpływa na komfort mieszkańców i ich samopoczucie. A skoro to właśnie pokój dzienny jest domowym królestwem, skupmy się na głównym meblu w tym pomieszczeniu i dobierzmy do wnętrza idealnt wypoczynek z najnowszej kolekcji polskiego producenta Wajnert Meble.

.Dla miłośników nowoczesności

Jeśli szukasz wypoczynku nowoczesnego, wygodnego i pięknego, HAMPTON to propozycja dla Ciebie. Ta modułowa kolekcja wpasuje się nie tylko w metraż pokoju, ale również w indywidualne potrzeby. Wypoczynek został wyposażony nie tylko w tradycyjne usprawnienia, tj. funkcję spania, pojemnik na pościel, ale też w nowatorskie elementy - wyjątkowy komfort, sterowaną elektrycznie funkcję relax i ruchome zagłówki o kącie nachylenia nawet 120 stopni     [[[zdjecie,12773,duze]]]

Modern design dla odważnych

MODO stanowi hybrydę wspaniałego designu, wygody i funkcjonalności. Producent wyposażył kolekcję w funkcję spania oraz pojemnik na pościel. Każdy miłośnik designu na wysokim poziomie zazna wyjątkowego relaksu w miękkich objęciach tej kolekcji, gdyż ukoi ona wszystkie zmysły.Jeśli gustujesz w najlepszej klasyce z nowoczesnym spojrzeniem wzorniczym, to MODO na pewno zwróci Twoją uwagę. Ta propozycja stanowi nie tylko estetyczną ucztę dla oka, ale również wygodną ostoję dla ciała. Warto pamiętać, że przy komponowaniu wypoczynku znaczną rolę odgrywa tkanina obiciowa oraz dobór nóg - te detale mają znaczenie i wpływają na ostateczny charakter mebla.    [[[zdjecie,12775,duze]]]

Ponadczasowa elegancja

Możemy zdecydować się na moduły, które pozwolą nam na urządzenie wnętrza każdego mniejszego czy większego domu.  Do tego można wybrać moduły z funkcją spania lub pojemnikiem na pościel, jeśli zależy nam, by pokój dzienny mógł przeobrazić się w okazjonalną sypialnię dla gości. Jeśli pragniemy, aby salon stał się codzienną oazą odprężenia, możemy zdecydować się na moduły z funkcją relaks.Jeśli stawiasz na ponadczasową klasykę, BELIZE będzie kolekcją idealną do Twojego salonu. I choć proste, eleganckie bryły będą dostojnie prezentować się w każdym salonie, to ta propozycja pod piękną osłoną skrywa w sobie praktyczną duszę. Pozwala to nie tylko na stworzenie kompozycji marzeń, ale również dobranie usprawnień dostosowanych do prowadzonego stylu życia.

źrodło: wajnertmeble/pięknydom24.pl

pieknydom24
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe