Wydarzenia z branży

Wakacyjne warsztaty designu dla dzieci w IKEA Kraków

Wakacyjne warsztaty designu dla dzieci w IKEA Kraków

2012-07-19 13:10:00

Co to jest inspiracja? Na czym polega praca designera? Jak wygląda projekt? Tego wszystkiego i jeszcze więcej o sztuce designu nauczą się dzieci podczas bezpłatnych warsztatów w IKEA Kraków, które prowadzi znana projektantka wnętrz i prezenterka telewizyjna - Olimpia Ajakaiye. Dorośli natomiast z pomocą dekoratora dowiedzą się jak prawidłowo umeblować dziecięcy pokój.

czytaj więcej
Sanitec Koło, partner festiwalu Gdynia Design Days

Sanitec Koło, partner festiwalu Gdynia Design Days

2012-07-10 15:16:00

Sanitec Koło, partnera festiwalu Gdynia Design Days, nie mogło zabraknąć w miejscu, gdzie styka się nowoczesne wzornictwo i innowacyjne projekty.

czytaj więcej
Dni eksportera i importera na China Expo Poland

Dni eksportera i importera na China Expo Poland

2012-06-26 12:44:33

Warunki eksportu do Chin oraz importu towarów z Państwa Środka, negocjacje kontraktu z chińskimi partnerami czy też znaczenie różnic kulturowych w rozmowach biznesowych to tylko niektóre z zagadnień, jakie zostaną poruszone na konferencjach i szkoleniach organizowanych podczas dni eksportera i importera na targach China Expo Poland 2012. Dodatkowo w ramach Investment Business Meeting przygotowano prelekcje, w trakcie których omówione zostaną warunki inwestowania w Chinach. Z kolei dla zagranicznych gości zaprezentowane zostaną zasady inwestowania w Polsce. Druga edycja targów China Expo Poland 2012 odbędzie się w dniach 20-22 września w Centrum Targowo-Kongresowym MT Polska przy ul. Marsa 56c w Warszawie. Wstęp na targi oraz udział w konferencjach, szkoleniach i wykładach jest bezpłatny.

czytaj więcej
90-lecie Armatury Kraków

90-lecie Armatury Kraków

2012-06-15 14:16:00

31 maja 2012 r. w Krakowie odbyła się uroczystość jubileuszowa z okazji 90-lecia istnienia Armatury Kraków. Obchody rozpoczęła oficjalna gala w Teatrze im. Juliusza Słowackiego w Krakowie. Podczas uroczystości przemawiały osoby związane z firmą - prezes Grupy Armatura Konrad Hernik, jak również z władzami miasta - Wicewojewoda Andrzej Harężlak oraz Wiceprezydent Elżbieta Koterba. Uzupełnieniem była wyświetlana na ekranie wodnym prezentacja ukazującą 90-letnią historię firmy. Podczas gali wręczono pamiątkowe statuetki dla najważniejszych partnerów biznesowych Grupy Armatura.

czytaj więcej
Ceramika Paradyż sponsorem wystawy z okazji UEFA Euro 2012

Ceramika Paradyż sponsorem wystawy z okazji UEFA Euro 2012

2012-06-06 17:37:00

Muzeum Techniki oraz Muzeum Sportu i Turystyki w Warszawie wspólnie z Ceramiką Paradyż zapraszają do odwiedzenia wystawy z okazji UEFA Euro 2012 zatytułowanej "Piłkarskie Sztuczki Techniczne”. Już od 8 czerwca do końca wakacji w Pałacu Kultury i Nauki będzie można oglądać niezwykłą wystawę prezentującą zbiory czterech Muzeów oraz pokazującą rozwój techniki i technologii związanej z futbolem.

czytaj więcej
Ceramika Paradyż wspiera zdolnych łodzian

Ceramika Paradyż wspiera zdolnych łodzian

2012-05-30 14:56:00

Pod koniec maja, trzydziestu młodych, kreatywnych i pełnych pasji łodzian zostało laureatami Programu „Łódź 30 under 30”. Kim są nagodzeni? To osoby, które nie ukończyły 30 lat a już aktywnie angażują się w działania związane z miastem. Pochodzą z różnych środowisk - łódzkich uczelni, biznesu i organizacji społecznych. Co ich łączy? Energia i potencjał, aby wypracować wizjonerskie rozwiązania dla Łodzi, które będą miały wpływ na rozwój miasta.

czytaj więcej
Zaprojektuj bezpłatnie system nawadniania w ogrodzie

Zaprojektuj bezpłatnie system nawadniania w ogrodzie

2012-05-22 15:53:00

Bezpłatne spotkanie z projektantem Twojego ogrodu - już w najbliższą sobotę 26 maja br. w CH Leroy Merlin Krasne k. Rzeszowa będzie można odwiedzić punkt ekspercki marki Gardena. Eksperci tego dnia odpowiedzą na pytania dot. nawadniania ogrodu oraz wykonają indywidualne projekty systemu nawadniania.

czytaj więcej
Warsztaty Vox - zostań projektantem w swoim pokoju

Warsztaty Vox - zostań projektantem w swoim pokoju

2012-05-07 18:12:00

W sobotę 19.05.2012 Vox zaprasza do Salonu Meble Vox CWW "Metropol" Dom i Wnętrze w Warszawie na ul. Jagiellońskiej 82 na kreatywne warsztaty dla dzieci "Zostań projektantem w swoim pokoju". Uczestnicy warsztatów zamienią się w projektantów własnych pokoi i stworzą w ten sposób wymarzone dekoracje na meble. W tym celu wykorzystają możliwości indywidualizacji, jakie daje kolekcja mebli Young Users by Vox z metalowymi nakładkami na frontach, zaprojektowanymi w taki sposób, by można puścić wodze fantazji i zmieniać je bez końca.

czytaj więcej
Mediolan 2012 - meble i akcesoria

Mediolan 2012 - meble i akcesoria

2012-04-23 15:36:00

Międzynarodowe Targi Meblowe w Mediolanie za nami. Zamieściliśmy na stronie fotorelację prosto ze stolicy Lombardii poświęconą wyposażeniu zarówno łazienki, jak i kuchni. Teraz zachęcamy do obejrzenia zdjęć poświęconych wyposażeniu wnętrz, mebli i akcesorii do pokoju, salonu i sypialni. Wystawców było mnóstwo, nie sposób jest o wszystkich wspomnieć  - warto było jednak z bliska przyjrzeć się wzornictwu i obecnym trendom panującym w designie - Mediolan z całą pewnością jest miastem, który takowych inspiracji potrafi projektantom dostarczyć.

czytaj więcej
Mediolan 2012 - kuchnia

Mediolan 2012 - kuchnia

2012-04-22 01:45:00

Międzynarodowe Targi Meblowe w Mediolanie powoli dobiegają końca, każdy jednak mógł przez te kilka dni w stolicy Lombardii znaleźć coś dla siebie - jedno na pewno - inspirację! Zachęcamy do obejrzenia galerii zdjęć poniżej.

czytaj więcej
dekoracje wnętrz

Szukaj w serwisie:

ikea kler vox brw franke sanplast oras roca
POKÓJ :: SYPIALNIA :: KUCHNIA :: ŁAZIENKA :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: NAGRODY :: PROMOCJE :: KATALOGI :: PRODUCENCI :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © pieknydom24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P