Wydarzenia z branży

WZORY - Warszawskie Targi Designu - edycja światło

WZORY - Warszawskie Targi Designu - edycja światło

2013-08-05 12:11:00

Wzory - Światło to wyjątkowa edycja Warszawskich Targów Designu. Kilkudziesięciu projektantów pokaże wzory lamp i oświetlenia, a hala warsztatowa Nowego Teatru, zamieni się w tajemniczy, bajeczny świat stworzony przez światło i scenografię.
 

czytaj więcej
Lato w IKEA Kraków:  Wakacje - dobry czas na remont kuchni

Lato w IKEA Kraków: Wakacje - dobry czas na remont kuchni

2013-07-24 16:52:00

Dłuższe i cieplejsze dni, mniejszy ruch na ulicach i w sklepach, dzieci na kolonii lub u dziadków… To tylko niektóre argumenty przemawiające za tym, że wakacje to naprawdę dobry czas na odświeżenie lub remont kuchni. Jednak, aby przeprowadzić go szybko i sprawnie, powinniśmy się do niego odpowiednio przygotować. Pomogą nam w tym bezpłatnie eksperci od projektowania i montażu kuchni z IKEA Kraków. W ramach trwającej do 18 sierpnia akcji „Lato w IKEA” możemy skorzystać też z oferty montażu za pół ceny i 20% rabatu na wybrane fronty.

czytaj więcej
Concordia Design na Gdynia Design Days

Concordia Design na Gdynia Design Days

2013-07-09 12:29:00

Warsztaty "Techniki kreatywne - sprawdź narzędzia, które usprawnią twoją pracę" oraz wykład "Na styku. Emocje i logika. Design i biznes" - to wydarzenia, które przygotowała Concordia Design - centrum innowacji, designu i kreatywności na festiwal Gdynia Design Days. Wykład otwarty poprowadzi Anna Wróblewska, a warsztaty Sylwia Hull-Wosiek - konsultantki Concordia Design. Oba wydarzenia odbędą się 11 lipca, wstęp wolny.

czytaj więcej
Ikea: Kuchnia dobrze ułożona

Ikea: Kuchnia dobrze ułożona

2013-06-28 12:42:00

Spędzając urlop w „domowych pieleszach” zrelaksujemy się równie dobrze, jak podczas drobiazgowo zaplanowanych wczasów. A przy okazji możemy zrewolucjonizować lub subtelnie odświeżyć kluczowe pomieszczenie naszego mieszkania - kuchnię. Teraz, podczas trwających do połowy sierpnia bezpłatnych konsultacji w IKEA Kraków, eksperci od projektowania, urządzania i montażu kuchni pomogą nam zaplanować remont.

czytaj więcej
Dynamiczny rozwój sieci VOX

Dynamiczny rozwój sieci VOX

2013-06-04 13:00:00

Sieć Drzwi i podłogi VOX przeżywa w ostatnim czasie bardzo intensywny rozwój. 25 maja otwarty został salon w Płońsku, wcześniej w Białymstoku i Starogardzie Gdańskim. Już niedługo do sieci dołączą kolejne w Łodzi i Chełmie.

czytaj więcej
Dni Otwarte z super cenami na produkty Röben

Dni Otwarte z super cenami na produkty Röben

2013-05-29 12:21:00

Hurtownie budowlane współpracujące z firmą Röben w czerwcu organizują Dni Otwarte. Dla wszystkich inwestorów oznacza to przede wszystkim niższe ceny na dachówki oraz cegły produkowane w Polsce w formacie NF. Poza obniżonymi cenami, podczas Dni Otwartych w niektórych punktach handlowych klienci będą mogli wziąć udział w dodatkowych atrakcjach. Będą to pikniki, poczęstunki, konsultacje z przedstawicielami firmy Röben, a także reprezentantami banku Credit Agricole, który oferuje Limit Remontowy pozwalający na sfinansowanie zakupów ceramiki marki Röben.

czytaj więcej
Vox: Otwarcie nowego salonu w warszawskiej Domotece

Vox: Otwarcie nowego salonu w warszawskiej Domotece

2013-05-14 19:05:00

Wielkie otwarciu już w najbliższą sobotę, 18. maja! Z tej okazji przez cały tydzień obowiązuje 10% rabat na cały asortyment salonu, a w dniu otwarcia Meble VOX przygotowały dla wszystkich niespodzianki, konkursy z nagrodami, upominki oraz poczęstunek.

czytaj więcej
Warto dbać o lasy: Certyfikat FSC

Warto dbać o lasy: Certyfikat FSC

2013-05-14 18:49:00

Wajnert Meble uzyskała Certyfikat FSC, certyfikowany przez Bureau Veritas Certification z Francji. Forest Stewardship Council A.C. (FSC) - to międzynarodowa organizacja promująca odpowiedzialne gospodarowanie zasobami leśnymi świata.

czytaj więcej
Festiwal Designu i Kreatywności dla Dzieci po raz trzeci w Concordia Design

Festiwal Designu i Kreatywności dla Dzieci po raz trzeci w Concordia Design

2013-05-14 14:18:00

25-26 maja 2013 roku w Concordia Design - centrum innowacji, designu i kreatywności w Poznaniu odbędzie się III edycja Festiwalu Designu i Kreatywności dla Dzieci. W programie blisko 300 miejsc na warsztatach rozwijających kreatywność dzieci, spektakle dla najmłodszych Studia Teatralnego Blum, kiermasz dobrze zaprojektowanych przedmiotów, a także laboratorium zabawek - strefa testowania. Nowością jest wystawa Design by Concordia Kids w pełni stworzona przez dzieci.

czytaj więcej
Vox

Drzwi i podłogi VOX z agencją Toolbox Creative Communications

2013-05-14 14:00:00

Vox  informuje, że od 14.05.2013r. w zakresie kompleksowej obsługi Public Relations firmę Drzwi i podłogi VOX reprezentuje agencja Toolbox Creative Communications.

czytaj więcej
dekoracje wnętrz

Szukaj w serwisie:

ikea kler vox brw franke sanplast oras roca
POKÓJ :: SYPIALNIA :: KUCHNIA :: ŁAZIENKA :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: NAGRODY :: PROMOCJE :: KATALOGI :: PRODUCENCI :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © pieknydom24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P