Wydarzenia z branży

Daj spokoj. Dizajn to frajda - wystawa IKEA na Lodz Design Festival

Daj spokoj. Dizajn to frajda - wystawa IKEA na Lodz Design Festival

2013-10-15 12:13:00

Dzięki wystawie IKEA uczestnicy tegorocznej edycji Łódź Design Festival, która odbędzie się w dniach 17-27 października w Łódź Art Center, będą mogli przekonać się, że dizajn to prawdziwa frajda. Poprzez hasło „Daj spokój. Dizajn to frajda” firma chce zachęcić każdego, aby spojrzał na swój dom i jego urządzanie z dystansem i podszedł do tego „na wesoło”. IKEA pragnie też dodawać ludziom odwagi do kreowania ich najbliższego otoczenia, czyli domu, w sposób odpowiadający ich własnym potrzebom i pragnieniom, aby żyło im się jeszcze lepiej na co dzień.

czytaj więcej
Uroczysta Wiecha z okazji zakończenia etapu budowy  Domu Zeroenergetycznego Green Power

Uroczysta Wiecha z okazji zakończenia etapu budowy Domu Zeroenergetycznego Green Power

2013-10-11 11:59:00

Na Domu Zeroenergetycznym GREEN POWER zawisła już wiecha. Z tej okazji, w dniu 04.10.2013 r. w podwarszawskim Józefowie odbyła się uroczystość, w trakcie której spotkali się Partnerzy, zaangażowani w realizację budynku.

czytaj więcej
CERSAIE 2013, czyli co trzeba wiedzieć o płytkach ceramicznych

CERSAIE 2013, czyli co trzeba wiedzieć o płytkach ceramicznych

2013-10-08 14:37:00

3 - 27 września w Bolonii odbyła się kolejna edycja Międzynarodowych Targów CERSAIE - najważniejszego i najbardziej prestiżowego wydarzenia w branży płytek ceramicznych. Czołowi producenci z całego świata prezentowali swoje nowości i konfrontowali je z oczekiwaniami klientów. Z tych kilku jesiennych dni we Włoszech wyłania się obraz trendów, które w najbliższym czasie zawładną wyobraźnią projektantów i dokonają redefinicji naszych łazienek. Polskę reprezentowała m.in. Grupa Tubądzin, przykuwając uwagę oryginalnymi projektami i stoiskiem.

czytaj więcej
Ceramika Paradyż: Loft Urban Style made in Poland

Ceramika Paradyż: Loft Urban Style made in Poland

2013-09-24 14:45:00

Co roku Grupa Paradyż zaskakuje odwiedzających targi CERSAIE niestandardowym wyglądem stoiska. W tym roku architekci firmy zainspirowani industrialną architekturą, zapraszają do minimalistycznego wnętrza w stylu loft. Tłem do prezentacji ponad 40 nowych kolekcji są chłodne barwy, fabryczne detale, otwarta przestrzeń stoiska i animacja będąca opowieścią o industrialnym stylu w Polsce. Zapraszamy - C30-D29, pawilon 18!
 

czytaj więcej
Nowoczesny design w połączeniu z tradycyjną porcelaną - otwarcie Ćmielów Design Studio

Nowoczesny design w połączeniu z tradycyjną porcelaną - otwarcie Ćmielów Design Studio

2013-09-24 12:33:00

Długo wyczekiwany moment dla wszystkich kochających design, sztukę i porcelanę w najszlachetniejszej formie. 30 września w Polskich Fabrykach Porcelany „Ćmielów” i „Chodzież” S.A. odbędzie się inauguracja Ćmielów Design Studio. Myśl przewodnią nowej pracowni oddaje hasło PRZEMYSŁ - SZTUKA - RZEMIOSŁO. NOWE OBLICZE POLSKIEJ PORCELANY.
 

czytaj więcej
Kampania IKEA promująca rozwiązania do przechowywania  w sypialniach, w nowych, niższych cenach

Kampania IKEA promująca rozwiązania do przechowywania w sypialniach, w nowych, niższych cenach

2013-09-23 10:49:00

23 września 2013 roku, startuje nowa kampania IKEA promująca rozwiązania do przechowywania w sypialniach, dzięki którym nawet w małych pomieszczeniach znajdzie się jeszcze miejsce na zabawę w chowanego. Projekt realizowany jest w ramach kampanii „Daj spokój - dom to frajda”, poprzez którą IKEA pragnie przekazać rodzicom, aby nie ulegali niepotrzebnej presji i docenili drobne, codzienne chwile spędzane razem z dziećmi.

czytaj więcej
Tubądzin: Polska ceramika we włoskich przestrzeniach. CERSAIE 2013

Tubądzin: Polska ceramika we włoskich przestrzeniach. CERSAIE 2013

2013-09-18 13:48:00

Niezliczona ilość stoisk, nowości produktowe i ponadczasowy, międzynarodowy design to kwintesencja wrześniowych Targów CERSAIE. Swoje kolekcje w przestrzeni wystawowej zaprezentuje również Grupa Tubądzin. W tym roku gości w Bolonii już po raz czwarty

czytaj więcej
Meble Wójcik z wieloma nowościami na 40. edycji MTM Ostróda 2013

Meble Wójcik z wieloma nowościami na 40. edycji MTM Ostróda 2013

2013-09-17 10:15:00

W dniach 3-6 września 2013 roku w Ostródzie odbyła się 40. edycja Międzynarodowych Targów Meblowych. Jest to jedno z najważniejszych wydarzeń branży meblarskiej w Polsce. Marka Meble Wójcik - stały wystawca Targów - również w tym roku była obecna wśród czołowych przedsiębiorstw meblarskich, prezentując swoje najnowsze propozycje kolekcji.
 

czytaj więcej
Daj spokój  dom to frajda - nowa odsłona kampanii IKEA Ty tu urządzisz

Daj spokój dom to frajda - nowa odsłona kampanii IKEA Ty tu urządzisz

2013-08-23 18:52:00

Oficjalna prezentacja nowego Katalogu IKEA 2014 zatytułowanego „Dom to frajda. Mieszkając z dziećmi”, która miała miejsce 22 sierpnia 2013 roku, rozpoczęła całoroczne działania firmy poświęcone przede wszystkim codziennemu życiu pod jednym dachem z dziećmi - najważniejszymi ludźmi na świecie. Działania te są wspierane przez kampanię promocyjną prowadzoną pod hasłem „Daj spokój - dom to frajda”, która strategicznie wywodzi się z długoterminowego podejścia IKEA „Ty tu urządzisz”.

czytaj więcej
Fotoralacja z konferencji prasowej prezentującej katalog IKEA 2014

Fotoralacja z konferencji prasowej prezentującej katalog IKEA 2014

2013-08-22 23:41:00

W dniu dzisiejszym odbyła się oficjalna prezentacja nowego Katalogu IKEA 2014, która stanowi początek całorocznych działań firmy poświęconych przede wszystkim codziennemu życiu pod jednym dachem z dziećmi. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z wydarzenia.

czytaj więcej
dekoracje wnętrz

Szukaj w serwisie:

ikea kler vox brw franke sanplast oras roca
POKÓJ :: SYPIALNIA :: KUCHNIA :: ŁAZIENKA :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: NAGRODY :: PROMOCJE :: KATALOGI :: PRODUCENCI :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © pieknydom24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P