piękny dom - twitterpiękny dom - facebookpiękny dom - linkedinpiękny dom - instagram
Wybieramy grzejnik pionowy!

Wybieramy grzejnik pionowy!

WYKOŃCZENIE / Ogrzewanie i chłodzenie / 2018-03-22 14:18:18

Czemu pionowy a nie poziomy? Grzejnik tak jak wiele innych urządzeń i sprzętów w domu pełni określoną funkcję. Nie tylko ogrzewa, ale również… wygląda i powiększa! Jeśli mamy niskie pomieszczenie a zależy nam na wrażeniu wysokiego – warto rozważyć właśnie pionowe. W ofercie marki LUXRAD możemy znaleźć kilka modeli. Mimo, że pionowe to i tak każdy z nich jest inny.

Polecane sklepy

Leroy MerlinIKEA

Zazwyczaj grzejniki są szersze niż wyższe. W tej sytuacji, projektując wnętrze w pierwszej kolejności  na planie wybierano miejsce pod grzejnik. Całe szczęście już tak nie jest! Wąskie grzejniki można zainstalować niemal wszędzie. Jeśli będą znajdowały się w eksponowanym miejscu, staną się też interesującymi dekoracjami. Dzięki swojemu prostemu kształtowi, wpasują się bowiem szczególnie do wnętrz w stylu minimalistycznym.

Ultranowoczesny styl Aurory kończy stereotypy wyznaczone wyglądem tradycyjnych grzejników. Trójkątna budowa nadaje modelowi kształt, który doskonale współgra z każdym wnętrzem. Natomiast okrągłe kształty Everest sprawiają, że grzejnik ten przyciąga wzrok. Daje wrażenie cięższego, mocniejszego – jest ciekawym uzupełnieniem we wnętrzach minimalistycznych. Przede wszystkim jednak wyjątkową jego cechą jest wysoka wydajność grzewcza.

Duży wybór gabarytów Fortuny to ich wielki atut. Uwagę zwracają rurki o eliptycznym kształcie. Jak się okazuje na kształt grzejnika wpływa również rodzaj rurki. Nadaje mu albo ciężkości, albo lekkości. Warto również na to zwrócić uwagę. Zastosowanie solidnych czworokątnych rurek, które nadają mu niezwykły wygląd, sprawiło, że model Zeus znakomicie odnajduje się w przestrzeni gdzie będzie pełnił rolę również dekoracyjną.

Poprzez swój płaski, gładki wzór ścianki grzewcze Niagary prezentują się jako eleganckie źródła ciepła do zastosowania w dowolnym pomieszczeniu. Jednocześnie pionowo ułożone panele tworzą nowoczesny wzór, który współgra z każdym wystrojem wnętrza.

źródło: pieknydom24.pl

pieknydom24
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe