piękny dom - twitterpiękny dom - facebookpiękny dom - linkedinpiękny dom - instagram
Wszystko co trzeba wiedzieć o konglomeracie kwarcowym Silestone
Cosentino

Wszystko co trzeba wiedzieć o konglomeracie kwarcowym Silestone

2020-07-30 14:48:48

Cosentino zaprasza na bezpłatne webinarium, które odbędzie się 4 sierpnia 2020r. o godz.11:00. Tematem szkolenia online będą właściwości, kolorystyka, najczęstsze zastosowania i pielęgnacja Silestone, jednego z najpopularniejszych na rynku konglomeratów kwarcowych.

Dostępny w ponad 90 kolorach Silestone podbija rynek powierzchni kwarcowych już od niemal 30 lat. Szybko stał się ulubieńcem architektów i projektantów, a do najczęściej wymienianych przez nich zalet zalicza się przede wszystkim wytrzymałość, odporność na plamy i wyjątkową łatwość utrzymania w czystości. Jego właściwości są szczególnie użyteczne w zastosowaniach kuchennych i łazienkowych, niemniej jednak Silestone jest materiałem uniwersalnym, sprawdzającym się także jako okładzina ścian i podłóg. Dostępny w różnych grubościach, trzech teksturach - polerowanej, suede (mat) i volcano (szczotka) – i wciąż poszerzającej się gamie odcieni, Silestone pozwala tworzyć piękne i trwałe przestrzenie w każdym stylu.

Wtorkowy webinar, poprowadzony przez ekspertów Cosentino, przeznaczony będzie zarówno dla profesjonalistów pracujących z materiałami do wnętrz, jak i wszystkich chcących dowiedzieć się więcej o możliwościach Silestone. Trwające 30 minut spotkanie online podsumuje istotne informacje, charakterystykę i właściwości materiału.

Szczegóły rejestracji na webinar można znaleźć w wydarzeniu stworzonym na profilu Facebook polskiego oddziału Cosentino (@CosentinoPolska).

źródło: pieknydom24.pl

pieknydom24
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe