piękny dom - twitterpiękny dom - facebookpiękny dom - linkedinpiękny dom - instagram
Wnętrze w dobrym klimacie
fot. TECE

Wnętrze w dobrym klimacie

WYKOŃCZENIE / Ogrzewanie i chłodzenie / 2020-09-10 12:47:19

Optymalna temperatura w domu ma istotny wpływ na samopoczucie mieszkańców. Dlatego tak ważne jest, aby zadbać o odpowiedni klimat wnętrza – bez względu na porę roku. Właścicielom podłogówki pomogą w tym rozwiązania sterujące. Nowością w ofercie firmy TECE są kontrolery programowalne z funkcją grzania i chłodzenia. Dzięki nim, w grze „ciepło-zimno”, zawsze wygrywa komfort użytkowników.

Polecane sklepy

Leroy MerlinIKEA

Ogrzewanie podłogowe ma wiele zalet. Aby jednak móc w pełni korzystać z jego funkcjonalności, niezbędne są rozwiązania, które pozwolą na swobodę programowania optymalnej temperatury w mieszkaniu. Odpowiedzią firmy TECE są cztery nowe modele kontrolerów TECEfloor z dotykowym wyświetlaczem TFT.

Ciepło-zimno

Każdy z nich oferuje różny zakres możliwości w obszarze sterowania podłogówką. Wariant podstawowy to T-CKS Standard z funkcją grzania, natomiast w opcji T-CKS/W Standard Wi-Fi wbudowano dodatkowo moduł umożliwiający zdalną kontrolę nad całym systemem. Bardziej wymagający użytkownicy docenią z kolei modele T-CKC Clima oraz T-CKC/W Clima Wi-Fi. Jak sama nazwa wskazuje, ich funkcjonalność – w porównaniu do wariantów standardowych – poszerzono o opcję chłodzenia. W obu modelach znajdziemy także czujnik wilgotności, a w drugim dodatkowo moduł Wi-Fi.

Pod kontrolą

Urządzenia pozwalają na ośmiokrotną zmianę temperatury w ciągu doby. Charakteryzują się także minimalistyczną estetyką, dzięki czemu dyskretnie wkomponują się w aranżację wnętrza.

Ich wymiary to 75 mm x 95 mm x 20 mm.

źródło: pieknydom24.pl

pieknydom24
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe