piękny dom - twitterpiękny dom - facebookpiękny dom - linkedinpiękny dom - instagram
Wiosna i lato to czas, który sprzyja zmianom

Wiosna i lato to czas, który sprzyja zmianom

MEBLE / Sofy / 2018-06-14 09:12:48

Wiosna i lato kojarzą się z energią, spontanicznością i nowym początkiem. Jest to czas, który sprzyja zmianom – także tym w domowej przestrzeni. Na ratunek wszystkim, którzy chcą wprowadzić do swojego życia trochę świeżości - przychodzą… wyprzedaże. Od 15 czerwca w salonach BoConcept rozpoczyna się Design Sale. Fani dobrego duńskiego wzornictwa będą mieli szansę skorzystać z wyjątkowych okazji, ponieważ meble i dodatki z ekspozycji przecenione zostaną nawet o 50%!

Polecane sklepy

Leroy MerlinIKEA

Klienci, którzy chcą urządzić w swoich wnętrzach wygodną przestrzeń do relaksu, powinni zwrócić szczególną uwagę na bestsellery marki, takie jak sofy Indivi 2, Osaka, Carmo, Hampton oraz Adelaide. Warto zainteresować się także większością foteli, podnóżków oraz dywanami - wszystkie te produkty będą objęte rabatem 15%.

Dodatkowo, BoConcept przygotowało zniżki dla zainteresowanych aranżacją jadalni. Klienci będą mogli skorzystać również z 15% rabatu przy zakupie stołów do jadalni oraz systemów regałowych Copenhagen i Lugano. Salony BoConcept w Warszawie zapraszają na specjalny wieczór PRE SALE VIP EVENT. Tylko 14 czerwca w godz. 17-21 będzie można kupić wszystkie produkty z ekspozycji z rabatami do 50%.

To jedyny taki wieczór w roku i jedyna okazja, aby kupić wymarzony produkt BoConcept z rabatem nawet do 50% i mieć go już następnego dnia w domu. Jest to także szansa, aby być pierwszym, zanim oficjalnie rozpocznie się wyprzedaż, a wyprzedaże w BoConcept co roku przyciągają całe rzesze fanów dobrego skandynawskiego designu – zaprasza Kamil Maślanka, właściciel warszawskich salonów BoConcept.

źródło: pieknydom24.pl

pieknydom24
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe